Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedjen ég, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen ég, olyan típusú férfi, aki "pótmamát" keres?

Figyelt kérdés
júl. 16. 15:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként szerintem már nincs esélyed pótmamára, felnőtt korban nagyon ritka az örökbefogadás (valószínűleg már nem is szorulsz rá).


Hogyha viszont ha szolgáltatást keresel, aki mindent megcsinál helyetted, azért keményen fizetni kell, pl bejárónő, szakács, lakály, kertész, sofőr, prosti, stb...

júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Idősek otthona. 🥹
júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Menj termálfürdőbe, ott sok nénit láttam a gyógyvizes medencében. Hátha.
júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Olyan nő kellene, akivel lehet kefélni, mos, főz, takarít rám, nem bánja ha nem sokat keresek.
júl. 16. 15:59
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Neki ebben mi a jó?
júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
#4: és annak a nőnek ebben mi lenne a buli?
júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Maradj otthon anyádnál és prostizz.
júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Hát én szeretem az otthonom, nincs gondom a rend fenntartásával, házimunkával, háztartásvezetéssel úgy általában és még jól fizető munkám is van… de tőled kérdező a hideg kirázna.

A lusta, követelőző, alulképzett, csak követelőzni bíró heréktől rosszul vagyok.

Nem is értem, hogy képzeled: mindketten dolgozunk, de a felét sem keresed annak, amit én, rém hárul a teljes háztartás (az egy dolog, hogy alapvetően nekem komfortos, nem akarok belehalni, de napi szinten tevékenység, idő és akkor is sokszor csinálni kell, ha nem mindig egyformán van kedvünk hozzá…), MINDEKÖZBEN TE?

Majd fogdosod a s..ggem miközben hajolgatok a fékcsíkos alsóddal a mosógépbe vagy? :D

…megúszósra is lehet venni persze, csak akkor az igényekből is tessék szépen lefaragni és pontosan azt elvárni, amit te is tudsz nyújtani… én elvárhatnám a jól kereső, magasan képzett, motivált, munkabíró/közösért tenni akaró partnert, mert én is ilyen vagyok (az más kérdés, hogy érnek-e valamit az elvárások)- de ilyen pofátlan hozzáállással, ami neked van….

júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Odaadó szeretetet, megbecsülést, hűséget fog kapni.
júl. 16. 18:08
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

Előző vagyok: ez ALAP, én is, más nők is meg tudják adni, de mellette a nő dolgozzon rád a háztartásban IS meg keressen jobban IS?

Illúzióromboló.

Levegővételt nem sorolod fel, az is alapvető…

júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!