Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan reagálnátok arra ha egy pasi odajönne hozzátok és látszódna rajta,hogy zavarban van?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy szórakozóhelyen odajönne hozzád egy pasi és elmondaná, hogy az előbb látott meg téged és nagyon csinosnak tart aztán megkérdezné, hogy meghívhat e valamire vagy csak simán lenne e kedved vele beszélgetni mert szívesen megismerne?De közben látszódna rajta,hogy valamennyire zavarban van.

júl. 15. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy zavarban lenne. Értékelném a bátorságát, hogy oda mert jönni hozzám, és ha nincs párkapcsolatom, megpróbálnék csevegni vele, hogy kiderítsem, rokonszenvesek vagyunk-e egymásnak. Valamint igyekeznék kedves lenni, hogy oldjam a hangulatot. :)
júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Megmondanám neki, hogy én nem ismerkedem, és figyelném az este folyamán, hogy nem tervezi-e, hogy követ hazáig.
júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Na kérdező.


Ha a pasi jól néz ki, úgy fog reagálni mint az 1-es válaszoló.


Ha nem néz ki jól, akkor meg úgy mint a 2-es.


Itt le is zárhatod ezt a kérdést, mindenre megkaptad a választ.

júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nem néz ki jól, akkor meg úgy mint a 2-es."


Nem akarok szíveket törni, de az, hogy én, ÉN nem ismerkedem, az arról szól, hogy nem kell itthonra egy hazug, buta farok. Felőlem rezegtetheti a pilláit akárhogy. És látom, nem nagyon tetszik egyeseknek, ha valaki nem akar ismerkedni.

júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, hogy zavarban van. Ha szimpatikus nem lenne bajom a beszélgetéssel, de semmit nem fogadok el.
júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Szerintem aranyos, ha egy picit zavarban van. Ebből is látszik, hogy komolyabban gondolja az ismerkedést és nem szeretné elszúrni.
júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor alá kell rúgni egyet és akkor leszállnak végre a tökei.
júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!