Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lelki sérült, önbizalomhiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lelki sérült, önbizalomhiányos nőnek van értelme ismerkednie?

Figyelt kérdés
Vagy úgyis csak azokat fogja vonzani, akik kihasználják?

júl. 14. 22:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Nemcsak azért, hogy kihasználnák őt kár ismerkednie hanem azért is, hogy ő használná ki a férfiakat mivel lelkileg sérült, önbizalomhiányos. Míg nem teszi magát helyre addig kár belefogni.
júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

Tedd magad helyre!

Ha szívesen beszélgetsz, írj! Több lánynak is segítettem.

júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Én ilyen voltam. Igazából értelme nem volt, mert a korábbi kapcsolataimban csak tovább sérültem.


Jártam pszichológushoz is, de az utána lévőkben meg elhanyagoltak. Igazából úgy éreztem, hogy semmi értelme nem volt.


Aztán még jobban összeszedtem magam. Most olyan férfival vagyok együtt, aki szerintem korábban sose jött volna velem össze.


Terápiából szerintem messze az egyik legjobb a sématerápia.

júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Antiszociális lény ***** válasza:
87%

Én azt mondanám, hogy nincsen. Persze megnyugtató dolog lehet azt belátni, hogy majd egy kapcsolat vigasz lesz mindenre, de az igazság általában az, hogy a saját lelki zavarod fogja tönkretenni azt ami amúgy esetleg működne.


Példának okáért, hogy csak párat említsek: folyamatos kétely, szeretet megkérdőjelezése, alaptalan paranóia stb..


Előbb próbáld meg helyrehozni magad, legalább egy olyan szinten, hogy nem látszik vagy nem befolyásolja a mindennapjaid.

júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
Van értelme csak jobban kell szűrni a jelölteket.
júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen nincs mert előbb utóbb felbukanna, hogy nem vagy jól. Legyen az túlragaszkodás, kisajátítás, féltékenység, még inkább depresszió. Neked egyelőre párkapcsolat nem való. Menj el pszichológushoz ha van rá pénzed, olvasgass önismereti és emberisemreti könyveket, mozdulj ki, légy elsősorban boldog szingliként, szeresd önmagad és aztán majd ismerkedhetsz. Így nincs értelme.
júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Vonzás...kreténeket mindenki kifoghat.

Csak nem fogod észre venni ha valakinek tetszel

júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is először fontos a lelkiek rendezése, önbizalom növelése, majd utána lehetséges a sikeres pártalálás. Sportolj!
júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

De mi a garancia arra, h egyszer nem leszek lelkisérült?


Nem biztos , h rajtam tud segíteni egy pszichológus.

júl. 15. 00:13
 10/23 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Garancia nincs rá, de hogyha semmit sem teszel az ügy érdekében akkor biztos, hogy nem lesz jobb.
júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!