Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek ennyire egysíkú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek ennyire egysíkú az ízlése? Csoda, hogy megcsalják őket?

Figyelt kérdés

Itt egy kép a badoo környékbeli (Bp.) legnépszerűbb férfiprofiljairól:



[link]


Amiket bekarikáztam, az tulajdonképpen ugyanaz a csávó különböző fiókokkal regisztrálva? Mert tök ugyanazt az arcot látom mimdegyiken. Borosta, napszemüveg, lapát áll, belött séró, macsó kisugárzás....


Ennyire egysíkúak a nők? Mert az, hogy ezek a profilok népszerűek, az azt jelenti, hogy őket húzták jobbra a legtöbben.



Bónusz kérdés:

Nem gondolják azt a nők, hogy egy ilyen sablon macsó egyszer fogja őket felpróbálni, oszt cső? Vagy pont ez a lényeg?



júl. 13. 09:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem húztam senkit jobbra. Mindenkit balra húztam, kb. 10 darabot. Ez az alapkínálat regisztráció után.
júl. 14. 09:11
 12/25 anonim ***** válasza:
vége a hazudozásnak blackpiller
júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
7es hiteltelenített, csatlakozz a maláj tigrishez
júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#13 Tény h hiteltelen vagyok. Nincs bank, aki hitelt adna nekem.
júl. 14. 10:04
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd 40fincel kisegít, ő a macho malaj tigris Chad
júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#15

Igen. Nagy király. Példaképem.

Meg Rogán Antal is. Ő a hiteltelenítés bajnoka. Nagyon ért hozzá. 7-es az egyik legjobb tanítványa.

júl. 14. 10:31
 17/25 anonim ***** válasza:
innentől ez már csak gyenge trollkodás, itt se vagyok
júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy vmi a legnépszerűbb, azt jelenti, a legtöbb nőnek tetszett a felhasználók közül. Nem azt, hogy mindegyiknek. Amúgy meg a közízlés így működik, van olyan külső, ami több embernek vonzó. A Tinderen meg a pi...áskodó, mellkirakó, koktélszürcsölő, bikinis meg aligruhás kacsaszájú profilok a legnépszerűbbek... attól sem fog MINDEN férfi rájuk hajtani, csak a legtöbb.


Amúgy a bekarikázottak közül, ha azt mondod, mindegyik ugyanaz, elküldenélek szemészetre. Állformában olyan különbségek vannak 1-2 delikvens között, mint a huzat, pl.

júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Állformában... 🤣🤣
júl. 15. 20:24
 20/25 anonim ***** válasza:
Elnézve a kérdés alatti linket már értem velem miért nem állnak szóba a nők. Én csak egy átlagaosan kinéző melós pasas vagyok nem egy celeb vagy vállalkozó aki jól néz ki a csomó szabadidő és a plasztikai műtétek miatt.
júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!