Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek ennyire egysíkú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek ennyire egysíkú az ízlése? Csoda, hogy megcsalják őket?

Figyelt kérdés

Itt egy kép a badoo környékbeli (Bp.) legnépszerűbb férfiprofiljairól:



[link]


Amiket bekarikáztam, az tulajdonképpen ugyanaz a csávó különböző fiókokkal regisztrálva? Mert tök ugyanazt az arcot látom mimdegyiken. Borosta, napszemüveg, lapát áll, belött séró, macsó kisugárzás....


Ennyire egysíkúak a nők? Mert az, hogy ezek a profilok népszerűek, az azt jelenti, hogy őket húzták jobbra a legtöbben.



Bónusz kérdés:

Nem gondolják azt a nők, hogy egy ilyen sablon macsó egyszer fogja őket felpróbálni, oszt cső? Vagy pont ez a lényeg?



júl. 13. 09:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
A legnépszerűbb női profilok pedig az Insta filterek, amiknek nincs is közük egy hús-vér nőhöz xD Porcelánsima bőr, mini orr, kacsaszáj, széthúzott szem, egyenes haj, mű mellek. A férfiaknak ennyire egysíkú az ízlése és csodálkoznak, hogy nincs senkijük?
júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Azt hiazi mind , hogy o lesz a megvalto a ferfiaknal aztan kiderul hamar az ellentetje..
júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Jó ez a tinder. A műanyag emberkék gyülekezőhelye. Nagy boldogan mennek randira és csak akkor szembesülnek vele, hogy már ezzel az illetővel többször is randiztak.:-D Elmebajos csőcselék.
júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagy inkább a randin szembesülnek azzal, hogy egyikőjüknek sincs köze a képeikhez :)
júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pont nem ez a típus tetszik. A nő is leléphet egy alkalom után ha nem megfelelő a pasi.
júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak hasonlítanak.

Minden pasinak ilyen haja van, a fiatalabbaknak kicsit hosszabb és göndör.

A nők is ugyanúgy néznek ki; középen ketté választott hosszú haj, műszempilla, kontúrozott hurka száj, karmok. Mint valami wishes Kardashian.

Ritka ha valaki ezektől eltér

júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Itt egy kép a badoo környékbeli (Bp.) legnépszerűbb férfiprofiljairól:"


A "Felfedezés" menüpont alatti részt fotoztad le, itt különböző kategóriákra bontva valóban dob fel embereket, de ez nem a "legnépszerűbb profilok" listázása. Alapvetően location alapu a lista.

Pl most megnyitottam a sajatomat és feldobja a megadott location filter szerinti lányokat, és akkor utána ad meg alkategoriak szerint (pl "tartós kapcsolatot keres") de én nem tudok róla hogy lenne népszerűség alapján.



Ettol függetlenül biztos népszerű profilok, de ilyen népszerűség alapu listázás sztem nincs a badoon.

júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Na most én is átállítottam férfiakra (nem igaz gci hogy a bolond blackpill gyks faxok miatt miket nem csinálok) és nálam ezek a srácot nem is jelennek meg, akik nálad.

Eszrevenném mert az egyikuket aki nálad van edzőterembol ismerem.:D

júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Te direkt elhúztál korábban ilyen sztereotip Chad kinézetű faxikat és most ilyeneket dob fel neked ajanlottban. Jelentettelek blackpiller
júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező lebuktál a manipulált kerdeseddel. Taka az oldalról
júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!