Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így mennyire lehetett kínos?

Figyelt kérdés

Szóval már 5 napja késett a menstruációm, szóval tegnap úgy döntöttem, veszek egy terhességi tesztet, bár számolgattam, és elég kis esélye van, hogy terhes legyek.😅 Éppen a boltban álltam sorban, egy almalé és a teszt volt a szalagon, mikor hallom rám köszönni egy régi családi barátunk fiát (akibe fiatalon fülig bele voltam amúgy zúgva), nyilván neki kellett a sorban mögém állnia… hátra fordultam, kedvesen köszöntem neki, kérdeztem hogy van. Pár szóban válaszolt, viszont kérdezte, de kicsit olyan gyanakvóan, válaszoltam, majd a szalagra nézett, és megkérdezte, hogy hogy van a párom. Mondtam neki, hogy szakítottunk, ő csak annyit mondott, hogy “ohh”, de ebből nem tudtam kihámozni a véleményét, aztán sorra kerültem. Utána őt is megvártam, és kint megkínált egy cigivel, amit elutasítottam, és erre kicsúszott a száján, hogy “ja tényleg, nem tesz neki jót” nem esett le, hogy mi van, visszakérdeztem. Erre mondta, hogy “hát ha terhes vagy”. Erre csak annyi csúszott ki, hogy “akkor mégis kérek egy szálat” és ő is nevetett. De iszonyatosan kínos szituáció volt. Ilyenkor szerintem én amúgy nem tenném szóvá, ha valaki terhességi tesztet vesz… ez mindenhogy kínos szerintem.

(Egyébként nem vagyok terhes:D)



júl. 12. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem inkább egy aranyos, vicces történet. Srác is próbálta tapintatosan kezelni a dolgot. :D
júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerinted egy ilyen “aranyos, vicces” történet után lehet még esélyem nála?😅 Ő is szingli, és a tegnapi találkozás után elgondolkoztam.
júl. 12. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Ezt sajnos én nem tudhatom. Mindenesetre ha valahogy összejönnétek és gyerekeitek lennétek, ez a sztori nagyot menne náluk. XD Így jártam anyátokkal.

A teszt eredményt tudja amúgy? Ha esetleg nem és rég beszéltetek, ez jó ürügy lenne arra, hogy felkeresd... :D Nem vagyok híve a trükközésnek, de ennyi belefér na XD

júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudja.😄 Köszönöm az ötletet.
júl. 12. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezért vagyunk itt, aztán ha szerencséd van majd feldobja, hogy ha már így összehozott titeket a sors, elmehetnétek valahová. Ha nem, akkor finoman rávezetheted.
júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!