Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy keveredjek ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keveredjek ki ebből a szörnyen megalázó helyzetből?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a dolog, kérlek ne ítéljetek el.

20 éves lány vagyok, június közepén kezdtem el dolgozni, ez az első rendes (nem diák) munkám. Magát a munkát szeretem csinálni, de az egyik főnök nagyon illetlenül viselkedik. Nem ő a közvetlen főnököm, nem is ő interjúztatott, de felettem áll beosztásban. Nagyon sok félreérthetetlenül szexuális dolgot csinál. Már félek bemenni az irodájába. 2x hívott már randira, de elutasítottam. A meleg miatt már rengetegszer mondta ki szó szerint, hogy vetkőzzek le nyugodtan, csak ketten vagyunk. Felajánlotta, hogy autóval hazavisz, hogy ne metrózzak, de alig tudtam elszabadulni. Ha elmegy mellettem általában végigsimítja a fenekem, vagy pont felette a derekam, és hasonlók. Nagyon sokszor bámul is, én igyekszem olyan ruhákat venni ami takar, de 1000 fok van, sajnos baromi nehéz.😅

A legnagyobb probléma az, hogy még nem voltam pasival, de tudom magamról, hogy valószínű szubmisszív típus lehetek, és izgat ez a helyzet… Pontosan jól tudom, hogy ez nem normális, talán törvénybe is ütközik amit csinál, de sajnos akkor is ilyen hatással van rám, és nem tudom magam lenyugtatni sehogyan. Baromira igyekszem leplezni, de biztos lebuktam, mert tegnap mondta nekem, hogy ne harcoljak az érzés ellen, tudja hogy kívánom. A konyhában sarokba szorított, és elképesztő részletesen elmondta mit csinálna velem, én meg iszonyatosan igyekeztem nem elképzelni, és vágyni arra amit mondott.😓 Valami komoly baj van velem, igaz??? Most mégis mit csináljak?



júl. 12. 09:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően személy szerint nem tartom helyesnek ha munkahelyen jön össze az ember valakivel, de ha a pasinak nincs felesége, te pedig tényleg, őszintén vágysz rá, akkor ne gondold túl, menjél bele. Fiatal vagy még, bárhogy is végződik, legfeljebb keresel másik munkahelyet. Vagy ha úgy érzed nem lenne jó ötlet engedni a kísértésnek és a férfi házas, akkor pedig azonnal válts munkahelyet.
júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Emberek ez is egy ordas nagy kamu!
júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Túl sok volt a Szürke ötven árnyalata...
júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Megártott a meleg és túlment a fantázia 😀
júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
Kam
júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Elmész szépen a HR-re, és ha kell kirúgatod. Mi ebben a nehéz?


Engem is zaklatott kolléga, kéthét múlva már nem dolgozott a cégnél. Mondjuk nekem nem "imponálgat" az ilyen, hanem az első után eszkalálom a dolgot.

júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A konyhában sarokba szorított, és elképesztő részletesen elmondta mit csinálna velem, én meg iszonyatosan igyekeztem nem elképzelni, és vágyni arra amit mondott - a regényemben írok hasonlókat, csak ott már férj-feleség a szituáció.


Hogyha a főhősöm ezt megcsinálta volna a női szereplőmmel, szerintem a hölgy úgy tkön küldi, mint a franc.

júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
legközelebb hangfelvétel és ha nős akkor
júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Kamu kérdés.
júl. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Az hát
júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!