Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaosz, hogyan keveredjek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaosz, hogyan keveredjek ki ebbol?

Figyelt kérdés
Bocsanat elore, telefonrol irok es van bennem egy-ket feles. Nagyon kutyaul erzem magam, atverve, becsapva, kihasznalva. Egy ferfirol van szó akibe teljesen szerelmes lettem, senki sem torodott meg velem igy, aztan en hulye liba rajottem hogy baratnoje van es jegyesek es nem fognak szetmenni mert hitelt vettek fel a hazra ami osszetartja oket, legalabbis ezt mondta. En ezt nem tudom elviselni hogy ot mutatja be a baratainak a csaladjanak hogy vele fog osszehazasodni en ebbe belepusztulok. Azt mondja nem szereti a not es a no is sejti hogy van valami mert be szoktam menni szolgalatba a ferjehez es ott valaki elpletykalt valamit. d Teljesen belezugtam ez itt a baj. A masik pedig hogy alegjobb baratom pedig belem szerelmes de en nem vonzodom hozza de nem akarok tonkretenni ot mert egy rendkivul jo ember es mar a siras kerulget miatta mert mindig probal kedveskedni es nagyon sajnalom szegenyt. Nem tudom mar mit csinaljak minden egy nagy kaosz.
2014. júl. 9. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is adj egy kis időt magadnak, hogy leülepedjenek kicsit a dolgok. Nem kell mindenre rögtön megoldást találni. Higgadtan, nyugodtan tud csak az ember jó döntést hozni. Dőlj hátra kicsit és próbálj meg nem gondolni a helyzetre, illetve ha mégis, akkor igyekezz tárgyilagosan tekinteni a problémára. Mntha mással történne a dolog. Így tisztábban látsz.

Az idő a legtöbb gondot megoldja. (Helyetted is)

Másrészt úgyis Ő fog dönteni, nem sok mindent tehetsz.

Ami a barátodat illeti: Talán jobb ha valami módon tudtára adod hogy miként érzel iránta. Nem fog örülni, de jobb mint hiába várni.

2014. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ultimátumot adnék a pasidnak, hogy válasszon közted és a mennyasszonya között! Ha vele marad, jobban jártál, hisz nem leszel évekre szerető! NE LEGYÉL!!!

A jó baráttal pedig inkább légy őszinte! Magadat tennéd inkább tönkre, ha beadnád a derekadat sajnálatból! Én megtettem! Hiba volt!

2014. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!