Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak hogy tudjak kulonval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogy tudjak kulonvalasztani a szexet erzelmektol? Ha ugyan azt a nőt dugják sokáig hogy nem tud az erzelem kialakulni felé?

Figyelt kérdés
Azért ha 1 nő szexel huzamosabb ugyan azzal a férfival ott azért 1 idő után gyakori h érzelmek is kialakulnak. A férfiaknál meg szinte sose.

#szex #férfi #nő #érzelem #Sétválaszt
júl. 10. 10:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tartósítja a szex azt, amit előtte éreztem. Ha szerelmet, akkor azt erősíti. Ha semmit, akkor csak még jobban erősíti a semmit, a közönyt. Annyira más szerelemből szexelni, hogy egy lagymatag nulla szex csak kiábrándítani fog. Engem még soha senki nem tudott szerelmesre dugni.
júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nade pl velem évek óta szexel de nem szerelmes akkor ez mi? Közöny nem lehet mert évekig nem dugnak denyilvan szerelem se akkor mit érezhet?
júl. 10. 14:56
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez szükséglet
júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mindenkinek gusztusa prostihoz. A szerelemre sokan hiába várnak. Ilyenkor keresnek szexre valakit. Képesek még feleségül is venni valakit a rendszeres szex érdekében. Ettől még nem szeretik és nem szerelmesek. Álmaik nője elérhetetlen, ezért lejjebb adják. Erről szól a csak szex. Ahhoz sincs mindenkinek gyomra, hogy olyan nőt dugjon, aki mással is szexel közben. Ezért belemehetnek kölcsönös monogámiába a tartós szex érdekében. Nyilván a szex létrehoz egy kötődést. De a szerelem egy pillanat alatt ezerszeresen írja felül ezt a kötődést. A csak szex nem lesz tartós, ha az egyik fél érzelmeket visz bele, mert a dráma nem kell nekik. De lehet olyan, hogy feladja az álmait a másik és a tartós szex érdekében átvált elkötelezett kapcsolatba. Közös ház, gyerekek, kutya, macska és sosemvolt szerelem.
júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
valami érzelem azért van. mi napi szinten irogatunk egymásnak. vannak érzések. nyilván nem beszélhetünk szerelemről.
júl. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi évekóta összejárunk szexelni,én vagyok a nő.Valami + érzelem kell hogy legyen a dologban.A kémia ugyanúgy meg van,jókat beszélgetünk.
júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16os,nekem is volt ilyen pasi az életemben, szóval nőként is külön lehet választani.megvolt a kémia és jól megertettük egymást de kapcsolatra nem kéne!
júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17,16 os vagyok,nem arról van szó hogy nem kellene.Most ezt így jó nekünk.
júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!