Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyik szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik szerintetek a gáz, ha egy lány?

Figyelt kérdés

a.szemüveges

b.hallókészülékes

c.dadogós

d.kancsal


Pl. szex közben melyik zavarna a legjobban ezek közül,ha olyan lenne a lány?


2010. okt. 31. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2010. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

engem egyik se :) nem tehet róla. szeretném akkor is..

17/f

2010. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én miért ne tehetném fel ezt a kérdést??Mi kivetni való van benne?Jah,hogy elöbb a forditottját már feltették?Hallgatassék meg mind a két fél,vagy töröljék a másik kérdést is!
2010. okt. 31. 18:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Engem az zavarna, ha ápolatlan lenne. Ja, nem zavarna, mert nem feküdnék le vele.
2010. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sonata elmész a francba b*sznám rád az eget.


A kérdésedre válaszolva hallókészülékes. és szex közben is. Mondanék neki vmit lehet visszakérdezne :d

2010. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Második válaszoló,köszi a normális választ!:)

Látom téged mint fiút nem zavarna ha az adott lány épp olyan lenne mint az emlitett példámban,de forditva a lányokat meg zavarja,egy fiúban!Erre voltam kiváncsi,pont ezért tettem fel a kérdést!!

2010. okt. 31. 18:11
 7/16 anonim ***** válasza:

ha dadogna vagy kancsal lenne, egy kicsit zavarna, de amúgy nem igazán, sőt, egyik sem zavarna. hiszen erről nem ő tehet.

az zavarna csak, ha olyasvalami lenne a gondja, amiről ő maga is tehet, de nem tenne a változás érdekében semmit.

2010. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Mondanék neki vmit lehet visszakérdezne :d"


Vagy kicsit hangosabban kéne beszélni!!:)

2010. okt. 31. 18:12
 9/16 Moszuke ***** válasza:

hát vannak már tök mini hallókészülékek ergo az sem túl zavaró. szemüveg abszolút nemgáz, kancsal dolog vicces, dadogás is:)

ennyi

22/f

2010. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Érdekes látni,mennyivel különben állnak a fiúk ehez a kérdéshez mint a másik kérdésben a lányok,ha épppen a fiú bir ezen jelzők bármelyikével!
2010. okt. 31. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!