Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a viselkedés jelenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a viselkedés jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Szóval van egy pasi aki nekem nagyon bejön.

Neten már tudtuk egymásról, hogy ki kicsoda.

Volt egy rendezvény amire elmentünk sokan és ő is ott volt.

Az volt nekünk az első személyes találkozásunk, bár nem tudta hogy én megyek.

Egy kb 10 fős társaság voltunk egybe gyűlve.

Körben állva beszéltünk, nem volt közvetlen mellettem, ugye beszélt másokkal a társaságból és igazából rajuk nézett akihez beszélt.Én volt hogy figyeltem rá, egy-két alkalommal miközben máshoz beszélt egy picit rámnézett majd utána visszanézett arra akivel beszélt.Tehát semmi mosoly nem volt.

Utána mikor én beszéltem valakihez többször láttam a szemem sarkából hogy azt a beszélgetést figyeli amit én folytatok mással és engem nézett pedig mellette beszéltek a srácok.


Voltam már társaságban, de sosem tapasztaltam ilyet ezért is kérdezem.

Egyébként én voltam a társaságban az egyetlen lány.


júl. 8. 05:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Téged ott mindenki nézett akkor ha te voltál csak lány.


Ez még nem jelent semmit.

júl. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem néztek így mások.

Csak ő.

júl. 8. 05:35
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Csak őt figyelted...


Nos, szerintem ez a semmi, meg a nulla közti interakció.


Ne készülj még az esküvőre!

júl. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézte hogy minek lesed. Nem értette késobb se.
júl. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi nem derült ki. Rádnézett mikor beszéltél és ennyi. Ezekszerint oda se ment hozzád beszélgetni vagy bármi.
júl. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!