Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki tinderezik, napont mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tinderezik, napont mennyit idő szán a rá?

Figyelt kérdés
Én kn 5 perc után megunom és utána akár hetekig nem veszem elő..

júl. 7. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Én és több ismerősöm is (fiúk lányok) már konstatáltuk, hogy annyira függője és unója is vagyunk egyszerre a tindernek és minden ilyesmi app-nek, hogy azon kapjuk magunkat, hogy többször 1 nap bekapcsoljuk az app-et, és az első profilnál már ki is nyomjuk.

Nem húzunk senkit jobbra, se balra, egyszerűen csak ki be kapcsoljuk.

júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kb naponta 2x 30 másodperc

Amig az ingyenes lehetőséggel mindenkit jobbra húzok.

Ezen kívül nem sokat mivel kb senki nem jelöl vissza. Max olyan aki messze van , öreg vagy nem tetszik


41 F Bp

júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mit lehet azon a 49 kedvelésen 5 percig húzni? :D
júl. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
54%
Amikor hasznàltam, max 2elélvezésig.
júl. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Annyit használom, hogy jobbra-balra húzok pár embert, megnézem kivel matchelek aztán ennyi.


21F

júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a Tindert igazából már csak nézegetésre használom. Ott átlagos férfi nem tud ismerkedni a ghostingoló hercegnők miatt. Onnan még soha nem volt randim és sokszor harapófogóval kell egy sziát kihúzni a nőkből. Ezek az oldalak már csak spriccelésre jók másra nem.
júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 én átlagos férfiként tudok randizni ott és még nők is írnak rám.
júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor te szerencsés vagy, de tuti kitűnsz valamivel a tömegből. Külsőd átlagos leírásod szerint de a pénztárcád tuti vastag.
júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én már csak magamat kielégíteni megyek fel Tinderre és társaira igazából mert már csak ennyi értelme van a társkereső oldalaknak. Instagram promó meg a ghostingolás megy már csak rajtuk.
júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 egyetemista vagyok és jogsim sincs.
júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!