Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg a lányoktól kérdezném....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg a lányoktól kérdezném. 183 cm magas vagyok, közepes testalkatú. Ez a magasság nektek már mefelelő vagy 200 cm alatt már szóba se jöhet valaki?

Figyelt kérdés

júl. 6. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Én 178 vagyok és van barátnőm. Ezzel el is árultam a választ.
júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

183 egy átlag férfi magasság, vagy talán még átlag fölötti is egy kicsivel. Nem sok két méteres alakot látsz sétálni az utcán, amelyik lánynak ilyen igényei vannak, és nem ad lejjebb belőle, valószínűleg sosem fog magának normális párt találni. 183-nál alacsonyabb férfiaknak is van barátnőjük. Láttam több olyat is, hogy a férfi 175 körül, a nő meg 180-185 között. Bár én is amondó vagyok, hogy a férfi legyen magasabb, de ha 183 vagy, akkor ez bőven elég, mert a lányok átlag magassága az 160-175 cm. között van.

Persze valakinél tényleg prioritás a magasság, de szerintem fontosabb a határozottság, jó kiállás, humor, duma, egzisztencia, ápoltság, stb.

júl. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
183 átlag? Xdddd 175 az átlag
júl. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Mit keresel a tini kategóriában már megint?? A másik kérdésedben írtad, hogy 20valahány éves vagy, aki "sajnos csak 500ezret keres havonta, miközben a lányok egy milliót várnak el"!


Nem csak nagyotmondó vagy, hanem öreg is!

júl. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem biztos nem ettől fog valaki tetszeni.
júl. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem jó nekik, alacsony vagy és nem sportos/vékony tinifiú alkatú.


30F incel

júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Azért a férfiak elég kis része 2 méter fölötti.

183 cm teljesen megfelelő, párom 175. De nyilván egy párkapcsolat nem csak a magasságon múlik.

júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
A nőknek igazából soha semmi sem jó
júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hamar kihalna az emberi faj, ha csak 200 centi felett jöhetne szóba egy srác.
júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Laylah ***** válasza:
100%
A helyi incelek majd jól eltemetnek, mivel szerintük a minimum az 185 cm, azt pedig nem éred el. XD
júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!