Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a viselkedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a viselkedésnek az oka?Házas nők-férfiak szociális média profiljai, észrevétel...

Figyelt kérdés

Mielőtt ezzel jönnének, nem vagyok érdekelt egyik házas félben sem, akik ihlették a kérdés.Csak kíváncsi vagyok rá, ki mit gondol erről az észrevételemről.


Azt vettem észre nagyon sok házas ismerősömnél, hogy a következő képpen néznek ki a házaspárok profiljai mondjuk a facebook-on:


Nők: nyilvánosan "házasra" állított párkapcsolati státusz.

Képek: a nő a gyerekekkel, esetleg a gyerekekkel és a férjével lefotózva.Nagyon kevés esetben, vagy egyáltalán nem posztol a nő magáról olyan képet, amin egyedül van.Mindig csak a gyerekekről, gyerekekkel, férjével.


Ezzel szemben a férfiak profilja így néz ki:

Párkapcsolati státusz egyáltalán nincs megadva, nem lehet eldönteni, hogy az ember egyedülálló, házas, vagy kapcsolatban van, de ez egy dolog...Hanem.A férfi aktívan használja a facebook profilját, gyakran posztol, kommentál, képeket tölt fel, de CSAK saját magáról, és csak olyan képeket, amin mindig egyedül van.Esetleg elvétve akad 1-1 kép, amin a gyerek(ek) szerepelnek, vagy ő a gyerekkel lefotózva.

De olyan kép sehol nincs, ahol a feleségével vannak lefényképezve, holott a feleségnél van kint olyan kép, ahol a férje is úgy ímmel-ámmal, de rajta van.


Na most ez nekem úgy tűnik, hogy a nő profilja alapján adott egy nyíltan házas nő gyerekekkel, férjjel.

Míg a férj profilja kb arra enged következtetni, hogy ő egy szingli férfi, vagy egy egyedülálló apuka.


Nagyon ritkán látok olyan házaspárokat, ahol a férjnél is ki van írva, hogy házas, vagy hogy a feleségével közös fényképei is lennének.


Szerintetek ennek mi lehet az oka?

Azt kérem ne írja senki, hogy biztos a férfit nem érdekli a közösségi média, mivel aktívan használja, meg azt sem, hogy nem szeret posztolni, mivel posztolnak ezek a férfiak, de éppen csak saját magukról.Az sem tűnik jó megfejtésnek, hogy "védelmező a családi életével kapcsolatban", mivel a gyerek létezésére akad 1-1 erre utaló kép, de a felesége létezése csak azok számára derül ki a profil alapján, akik személyesen is ismerik a házaspárt.


júl. 4. 22:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy van különösebb oka.

Jöhetnek a kövek, nekem vannak nős kiszemeltjeim. Az egyiknél pont így van, évek óta már a lányáról sem posztol, csak magáról, miközben valamelyik hobbiját űzi. Családi állapota is elrejtve. Bár náluk a feleségének szintén, csak neki a neme is férfira van állítva, nincs egy darab képe sem, semmi, ő tényleg csak informálódásra és kommunikációra használja a felületet. Egy ideig bennem is az volt, főleg amíg a felesége profilját nem láttam, hogy akkor biztos nem olyan jó a kapcsolat, esetleg nyitott a pasi... De nem. Nagyon jól vannak, és a pasi nem akar más nőt meghúzni (tehát sajnos engem sem :D :( )

júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
#19 Nem, ezek közös gyerekek.
júl. 5. 10:00
 23/24 A kérdező kommentje:
#20 Elég szomorú.De szerintem is valami nem becsületes dolog van ilyenkor a háttérben.
júl. 5. 10:01
 24/24 anonim ***** válasza:

én tudok egy ilyenről, ott sincs semmi a nőről csak a gyerekről 1-2 fotó. A nő meg teleszärja a családi képekkel a közösségi médiát. Aztán miután láttad a nőről a képeket megérted... Felszedett a szülések után kb 30 kg-ot úgy néz ki mint egy bálna. Én konkrétan sírva fakadnék ha ezt látnám a férjem közösségi oldalán hogy 0 kép van kettőnkről. Nem kell, hogy a profilképe ez legyen, de legalább egy esküvői fotó. De 0. Azonnal összeraknám, hogy a kövérség miatt szégyell és ezért nem rak ki képet.

A másik igen, valószínű így könnyebb csajozni nyilván, főleg aki lájkolgat, kommentelget, ő már vadászik.

Viszont olyanról is hallottam már, hogy a nő szólt rá a palira, hogy mért nincs kint a családról kép, meg beleszólt mit posztoljon...

júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!