Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a viselkedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a viselkedésnek az oka?Házas nők-férfiak szociális média profiljai, észrevétel...

Figyelt kérdés

Mielőtt ezzel jönnének, nem vagyok érdekelt egyik házas félben sem, akik ihlették a kérdés.Csak kíváncsi vagyok rá, ki mit gondol erről az észrevételemről.


Azt vettem észre nagyon sok házas ismerősömnél, hogy a következő képpen néznek ki a házaspárok profiljai mondjuk a facebook-on:


Nők: nyilvánosan "házasra" állított párkapcsolati státusz.

Képek: a nő a gyerekekkel, esetleg a gyerekekkel és a férjével lefotózva.Nagyon kevés esetben, vagy egyáltalán nem posztol a nő magáról olyan képet, amin egyedül van.Mindig csak a gyerekekről, gyerekekkel, férjével.


Ezzel szemben a férfiak profilja így néz ki:

Párkapcsolati státusz egyáltalán nincs megadva, nem lehet eldönteni, hogy az ember egyedülálló, házas, vagy kapcsolatban van, de ez egy dolog...Hanem.A férfi aktívan használja a facebook profilját, gyakran posztol, kommentál, képeket tölt fel, de CSAK saját magáról, és csak olyan képeket, amin mindig egyedül van.Esetleg elvétve akad 1-1 kép, amin a gyerek(ek) szerepelnek, vagy ő a gyerekkel lefotózva.

De olyan kép sehol nincs, ahol a feleségével vannak lefényképezve, holott a feleségnél van kint olyan kép, ahol a férje is úgy ímmel-ámmal, de rajta van.


Na most ez nekem úgy tűnik, hogy a nő profilja alapján adott egy nyíltan házas nő gyerekekkel, férjjel.

Míg a férj profilja kb arra enged következtetni, hogy ő egy szingli férfi, vagy egy egyedülálló apuka.


Nagyon ritkán látok olyan házaspárokat, ahol a férjnél is ki van írva, hogy házas, vagy hogy a feleségével közös fényképei is lennének.


Szerintetek ennek mi lehet az oka?

Azt kérem ne írja senki, hogy biztos a férfit nem érdekli a közösségi média, mivel aktívan használja, meg azt sem, hogy nem szeret posztolni, mivel posztolnak ezek a férfiak, de éppen csak saját magukról.Az sem tűnik jó megfejtésnek, hogy "védelmező a családi életével kapcsolatban", mivel a gyerek létezésére akad 1-1 erre utaló kép, de a felesége létezése csak azok számára derül ki a profil alapján, akik személyesen is ismerik a házaspárt.


júl. 4. 22:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#9 Nem is erről volt szó.

Hanem arról, hogy 5000 selfiet kitesz magáról, meg néha a gyerekeiről, vagy a férfi+ a gyerek képet, de a feleségével közösen SOHA.Egyetlen egy darabot sem.Ki sincs írva, hogy házas.

Nem a családról van szó, hanem arról, hogy kvázi letagadja minden létező módon a feleségét, míg a gyerekeit nem, valamint magáról posztol képeket.Amúgy a selfie, meg egy kép, amin egyedül áll valaki, az milyen "témának" számít?


#10 Az bezzeg érdekes, hogy valaki egyedül áll egy fehér fal előtt, vagy mondjuk a gyereke, de a felesége az nem érdekes téma, ezért vele sosem fotózkodik le.Ahha.Értem már.

júl. 4. 23:29
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom szégyellik a feleségüket, mert nem néznek ki elég jól.
júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Átlagos férfiak, átlagos feleséggel.Van közte ronda férfi is átlagos, de csinos feleséggel.

Tehát hogy a nő jobban néz ki nála.

júl. 4. 23:40
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti a feleségét, ez elég egyértelmű, de aki magáról 20000 fotót oszt meg az is egy nagy önimádó bájgúnár lehet, ahol mindenki csak mellékszereplő mellette, gyerek, feleség stb mindenki más ő utána jön, nekem ez a benyomásom róluk. Aki nagyon rejtegeti a házastársát annak az annyit is ér.
júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Azt a látszatot keltené, ha nővel pózolna, mindegy, hogy feleségről van-e szó vagy sem, hogy ő épp szerelmes abba a nőbe. Mennyire oda van érte, hogy ennyire nem tud megválni tőle még a közösségi okdalán sem, ott is csak ő jár a fejében. Ez olyan megmosolyogtató, olyan lesajnálni való, hogy így elvette az eszét valaki. Erős férfiembernek akar mutatkozni mindegyikük a nyilvánosság előtt, nem olyannak, aki nyáladzik egy csaj után. Aki bele van esve a másikba, az irányítható, kihasználható, nem ura önmagának, mert elvette az eszét a szerelem. Elvakult, bolond. Nem ilyen képet akarnak kivetíteni magukról.
júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#15 Ez nagyon aranyos meglátás.Én magam is szívesen lennék ennyire naiv.

Gondolom, ha az ilyen szakmunkás Jóskáknak meg könyvelő Béláknak mondjuk Palvin Barbara vagy Angelina Jolie lenne a felesége, akkor azt is letagadná.

Mert a férfiak aztán nem olyanok, hogy ha szerintük jó nőjük van/szeretik a nőjüket, akkor felvágnak vele.Áhh, dehogy.

Sajnàlom, én az előtted szólóval értek egyet.

júl. 5. 00:05
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak az van, hogy szégyellik, hogy nem egy Palvin Barbi típusú nővel vannak együtt. Megvan akkor a megoldás.
júl. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15. Nem erősnek akarnak mutatkozni, hanem függetlennek.
júl. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"ezek nem jóképű, jótestű férfiak, hanem teljesen átlagos emberek.Nem is gazdagok, nincs kiemelkedő egzisztenciájuk"



Megfogadtak az "add le az igenyeidet" c. GYK-s tanacsot, nagynehezen osszejott nekik valami hulladek no, akivel nem boldogok, de egy fokkal jobb, mint a banatrecska, vagyis minek posztolgassanak arrol, amire nem buszkek? A gyerek meg lehet, hogy a no elozo kapcsolatabol van, a faszi meg csak palimadar.



40F incel

júl. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Volt szeretőmnek az elején még kint volt, hogy házas és kivel. Mostanában már nem látható. Szerintem rá jött, hogy így könnyebb a nőket hülyíteni.
júl. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!