Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő szituról? Nem túl gyors ez?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron elváltam, év végén (november) összejöttem a párommal, akit már amúgy régebbről ismerek. 40 éves elmúltam.

Nekem már van gyerekem, neki nincs és szeretne. Összeköltözés szeretne költözni hamarosan (október), és gyereket is szeretne mielőbb...

Én is szeretném, de mit fognak szólni a környezetemben az emberek? Nem túl gyors ez? Nem fognak emiatt megszólni pl a suliban a gyerekeim tanárai vagy a többi szülő...


júl. 4. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
De az. Viszont ha neked jó, akkor mit foglalkozol mással?
júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

de mit fognak szólni a környezetemben az emberek?


Ne haragudj, nem a falu szája az elsődleges, hanem hogy egy éve se vagytok együtt, együtt se éltek, neked GYEREKED van, akit még azt se tudod, hogy fognak tudni az új hapsival együtt élni, de már hipp-hopp szülnél egy félidegennek egy gyereket. Mert ő szeretne. Amúgy jól vagy?

júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, hogy van valakid
júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2

Írta a kérdező egy szóval is, hogy nő?...

júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni.
júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:

Szülje meg ő!


A joga megvan hozzá...

júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol laktok most, és hova költöznétek össze?
júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túl gyors, de nem nekem kell megfelelned, hanem csak saját magatoknak.
júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül mit szóltak az emberek?🙈
tegnapelőtt 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!