Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak 40-50 évesen fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 40-50 évesen fiatal nőket (20-30 év) tényleg csak szexre akarnak?

Figyelt kérdés
De ha a korosztályukkal ismerkednek 40-50 éves nőkkel akkor azoktól szexen kívül mást is akarnak?

júl. 4. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
50 f vagyok. 30 eves not siman felesegul vennek, a korosztalyombol valo nok meg mar jobbara csak szexet akarnak.
júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

40 évesen az elmúlt egy évben voltam két 50 év körüli nővel, akik csak szexet akartak !

Most mit lépsz?

júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi kb. ennyi idősek vagyunk és rendes kapcsolatban élünk, ez is volt a cél.
júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem, járnának is velük, csak jellemzően a fiatal csajoknak nem aszott apukák kellenek.
júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egy fokkal normálisabbja igen, csak meghúzni akarja. Az elvetemültebbje az el is veszi és pluszban fel is csinálja.
júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de sajnos másban, pl a betonozásban még annyi hasznukat se vesszük.
júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezerféle férfi van abban a korosztályban is. Tehát egyikük igen, másikuk nem.
júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Hát a 40 éves pasinak bármire jó a 30 éves nő.

A 20 éves lány az 50 éves pasinak meg maximum szexre, gondolom én.

júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenre.
júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem mióta 30 fölött vagyok, volt dolgom 1-2 jóval fiatalabb lánnyal. Én mindegyikkel maximális tisztelettel bántam, és megtettem mindent, hogy megtartsam őket minél tovább(persze nem sikerült), mert szerintem ez egy k.rva nagy elismerés, és dicsőség egy férfi életében.

Ha 50 éves koromban is tudom magamat tartani rendesen, és beakad egy 20-30 éves nő, az tuti, hogy királynőként fogok vele bánni.


36/f

júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!