Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Nők, férfiak 40 felett mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nők, férfiak 40 felett mit akarnak már..." gondolkodásmód miért terjedt el és kik gondolják ezt?

Figyelt kérdés

Elsősorban párkapcsolat, szerelemmel kapcsolatban van ez a gondolkodásmód, hogy ezek a vén asszott, gusztustalan figurák ugyan mit akarnak még, tűnjenek már el és ne rondítsák a világot.


Ennek lehet hogy az instagram idealizált agyonfilterezett virtuális valósága az egyik lehetséges oka?


És kik azok akik így gondolkodnak? A saját korosztályuk egyes tagjai vagy idősebbek vagy fiatalabbak?



2023. ápr. 27. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
SZerintem maximum a huszonévesek gondolkodnak így. Aki már elmúlt 30, az pontosan tudja, hogy hamarosan elmúlik majd 40 is :D
2023. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt leginkább ezen az oldalon olvasom csak.


Ismerőseim közt fiatal idősebb soha nem gondolkodtak ilyen ostobán.


Nem kell 40-nek lenned.


Itt már ha 30 felett vagy és egyedül akkor eláshatod magad.

2023. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az olyanok gondolják ezt, aki "példamutatóan" sok, rengeteg zátonyra futott "párkapcsolatban" élnek, innen-onnan már van vagy 3 gyerek, és ők papolnak, hogy ők már mennyi mindent letettek a fiatal korukra a társadalom asztalára.
2023. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen, én is csak itt olvastam még ilyen hülyeséget. A környezetemben a fiatalok sem gondolják ezt. Elvált szüleik újraházasodnak, szerintem tisztában vannak azzal, hogy van élet 40 fölött is:D Itt meg ismeretlenül mindenki azt mond, amit akar. Itt dívik a saját frusztrációidat rávetíteni a másikra és elvenni a kedvét az élettől is.
2023. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Senki nem gondolja ezt, amennyiben nem a 20 évvel fiatalabb nőket hajkurászod.
2023. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A való életben én sem hallottam ilyen hülyeséget senkitől, csak itt olvasom.

Tavaly 45 évesen mentem férjhez. Nemhogy nem ástam el magam.

2023. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de mindig az jut eszembe, hogy aki fiatal létére gondolkodik így, az nem veszi észre, hogy ezzel annak készíti elő a terepet, hogy mire ő ennyi idős lesz, őt is szarbavegyék, rusnyázzák és temessék?


Onnantól, hogy megszülettünk, két opció lehetséges: tragikusan meghalsz fiatalon vagy bizony kurvára meg fogsz öregedni.


Érdemes lenne az ilyen gondolatok és közfelfogás formálásakor befektetésként tekinteni arra, amit közvetítünk, mert bizony a mi pofánkba is fog ömleni ez a sok mocsok, amit másokra fosunk.


26n

2023. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Azert terjedt el, mert ennyi idosen az ismerkedes kb. a szarban turkalassal egyenerteku, mindket nem reszerol. A Fulop-szigeteken ennyi idosen mar nagyszulok az emberek....



38F incel

2023. ápr. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerencse, hogy te még a szarban sem turkálsz. Más meg gyémántot talál benne.
2023. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!