Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülő halála esetén érthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülő halála esetén érthető ha a nő fél évig nem szexel a férjével?

Figyelt kérdés

#Szex, gyász, párkapcsolat, házasság, halál,
júl. 2. 06:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
12%
Szeretője van a nőnek.
júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
júl. 2. 08:53
 13/30 anonim ***** válasza:
27%

Attól, hogy egy rokon halála borzasztó dolog, a szex még jó.

Nem fog kevésbé hiányozni az elvesztett ember, ha közben örömöt is adunk magunknak.

Aki 6 hónapig minden jót (feltéve, hogy a szex jó neki) megvon magától csak mert gyászol, annak pszichológusra van szüksége.

50f

júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem mindenképpen menj el pszichológushoz. A gyászt megélni nagyon fontos, mindenkinél eltérő ideig tart ez az időszak. Hat hónap sok idő.
júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
47%

Hogy lenne hat hónap sok idő?

Egy év a gyaszidoszak altalanossagban.

Kerdezo, nem normális, ha a párod ezt nem érti meg. Komolyan egy ilyen érzelmi nyomorekkal vagy együtt, akinek el kell magyarázni, hogy az ember nem tud egymástól két ennyire különböző érzelmi állapotot egyszerre megélni? Ha valaki gyászol, baromira nem a szex a legfontosabb az életében. Állandóan az elvesztett szeretted jár az eszedben, nyilván nem fogsz ettől izgalomba jönni.

júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem írtam egy szóval sem, hogy nem érti meg a férjem. Csak feltettem a kérdést, mert érdekel, hogy másnál is így volt e.
júl. 2. 12:28
 17/30 anonim ***** válasza:
35%
Nem,itt már más a gond.
júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező neked minek férj ha a legrosszabbat feltételezed róla, mármint, hogy nem bírja ki szex nélkül és megcsalni fog, vagy ha beszélgetni nem mersz vele?


Az én apukám 2 éve halt meg és 8 hónap környékén folyamodtam szexhez, hogy egy kicsit jobban érezzem magam, de egyetlenegyszer nem jutott eszembe, hogy nem bírná ki szex nélkül, vagy félrelépegetne. Nem is volt miről beszélnünk mert tudtam akkor is (persze most is), hogy nem ösztönlény, szeret engem és tisztel.


Te nem ismered a férjed, nem szeret téged, vagy önbizalomhiányos vagy.


Na de akkor minek vagy vele?

júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
58%

A szex egy jó dolog.

De nem elsődleges ha közben az embernek fizikai vagy lelki fájdalmai vannak amit el kell gyászolnia.

A partner pedig nem fél, egy években gondolkozik hanem, hogy hosszú távon a párja jól legyen s ezáltal a kapcsulatuk is erősödik, hogy támogatják egymást, hagyva időt ebben. Szerintem.

júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdeztem más volt e így, nem azért mert azt hiszem megcsal vagy megcsalna
júl. 4. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!