Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülő halála esetén érthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülő halála esetén érthető ha a nő fél évig nem szexel a férjével?

Figyelt kérdés

#Szex, gyász, párkapcsolat, házasság, halál,
tegnapelőtt 06:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nem.
tegnapelőtt 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Én sem kívántam, amikor elvesztettem az édesapámat 20 evesen. Teljesen normális.
tegnapelőtt 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem érthető.


Persze a partnernek ez baromi nehéz. De a szex az ajándék egymásnak, nem olyasmi ami jár a másiktól.

tegnapelőtt 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ne aggódj nálunk ez már másfél éve tart.
tegnapelőtt 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Sok ember így működik. Bár ^n nem tudnék ilyen emberrel együtt lenni.
tegnapelőtt 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen termeszetes h egy azulo halala megviseli az embert es h elni sincs kedve sok esetben plane ha jo kapcsolata volt az elhunyttal.


Majd rendbe jon lelkileg akkor szexel. Addig kedvesen gyengeden figyelmesen kell allni mellette tamogatva !

tegnapelőtt 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
A párodnak lehet pszichológusra lenne szüksége, aki lehet tudna segíteni a lelkiállapotán. Valószínűleg nem tudja ezt feldolgozni így nincs kedve kb semmihez. Én 3 évig alig hagytam el utána a házat. Teljes depresszióba zuhantam.
tegnapelőtt 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért fél év elég sok idő...
tegnapelőtt 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Sztem fél év még belefér, azért ez egy nagy trauma. De ha ennél hosszabb lenne az az idő, akkor érdemes elmenni pszichiáterhez / terápiára.
tegnapelőtt 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Egy év a drasztikus, az első egy év a legnehezebb, amikor először élsz át egy csomó eseményt/ünnepet (szülinap, karácsony) a másik nélkül.

Itt miért csinál mindenki úgy, mintha egy szeretett szulo elvesztése egy olyan dolog lenne, amit 2 hónap alatt le kellene zárni?

Értem, hogy szar a kapcsolatotok a szüleitekkel vagy szerencsések vagytok, és meg élnek, de bszki, azért ezt nagyon nem néhány hónap feldolgozni…

tegnapelőtt 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!