Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mindig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindig csak elérhetetlen emberekhez vonzódom?

Figyelt kérdés

Én egész életemben elérheteten (pl fogalalt) emberek után vágyódtam. Évek mentek/mennek így el az életemből..


De egyszerűen senki nem érdekel ha épp van egy idealizált személy..akinél 0 esélyem van.


Most pl egy munkatársamért vagyok oda, aki foglalt-és amúgy nem is ismerem annyira. Még is rajta kattogok.


Ez vm pszichés blokk lehet nálam..



júl. 2. 00:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon leragadtatok a foglalt pasi témánál.

Nem csak foglalt ember lehet elérhetetlen, más is közrejátszhat, pl. alá-,fölérendeltségi pozíció, életkor, nemi orientáció...

júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
#10 Az én szememben viszont önmagában ez nem teszi aszexuálissá/nem vonzóvá. Itt lehet egy működésbeli különbség kettőnk között. Nálam ez csak egy mellékes (sajnálatos) tényező, a kapcsolati státusza nem befolyásolja, hogy milyennek tartom az adott férfit. Van, hogy eleinte nem is derül ki, hogy foglalt, csak picit később tudom meg. Mondjuk ennyi év és tapasztalat után már nagyobb összegben fogadni merek, amikor időnként sikerül olyat megismernem, aki nem közömbös számomra, hogy annak minimum az együttélés fázisához közeledő komoly kapcsolata van, de többnyire már házas és apa is. Kb. lehetetlen, hogy egy kinézetre és személyiségét tekintve vonzó, tényleg normális 30-as vagy 40-es férfi független legyen.
júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!