Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mindig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindig csak elérhetetlen emberekhez vonzódom?

Figyelt kérdés

Én egész életemben elérheteten (pl fogalalt) emberek után vágyódtam. Évek mentek/mennek így el az életemből..


De egyszerűen senki nem érdekel ha épp van egy idealizált személy..akinél 0 esélyem van.


Most pl egy munkatársamért vagyok oda, aki foglalt-és amúgy nem is ismerem annyira. Még is rajta kattogok.


Ez vm pszichés blokk lehet nálam..



tegnapelőtt 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nő vagy?
tegnapelőtt 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Az az oka, legalábbis nálam, hogy szeretek független lenni és jó érzés elérhetetlen után vágyakozni, ha valaki velem akar lenni, akkor hirtelen rámjön ez a “de én erre nem vagyok kész/nem akarom feladni a szingliséget/akkor most már életem végéig vele kell lennem?” érzés. Elköteleződéstől való félelem.
tegnapelőtt 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem elköteleződéstől való félelem. Én nagyonis elköteleződnék...

Egy idealizált gondolat-emberrel sokkal könnyebb az együttélés, mint a valóságban egy konkrét személlyel. Kattogni valakin meg jó dolog, hajt előre. Plusz energiát ad. Nálam ez van.

tegnapelőtt 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 de egy gondolatemberrel nem élsz együtt. Figyeld meg, hogy amint ez az idealizált ember oda akarna költözni hozzád, máris menekülnél és sóvárognál valaki más után. Az ilyen típusú emberek a függetlenséget és a szerelem érzetét szeretik (ahogy én is), de a valódi kötődésből nem kérünk.
tegnapelőtt 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4 Van tapasztalatom együttélésben, elég jól megy ;)

De köszönöm, amit írtál. A szerelem érzete tényleg jó, sőt az a legjobb benne, hogy lehet egyedül is csinálni!

tegnapelőtt 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus tud ebben sokat seginteni, szerintem érdemes lenne megpróbálnod :)
tegnapelőtt 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez rám is jellemző. Most párhuzamosan több foglalt férfi is vonz, eddig legalább egyszerre csak egy. Én nem gondolnék emögé kezelendő pszichés trutyit, sokkal inkább az van, hogy kevés az igazán, minden szempontból jó férfi, és azokat jellemzően kapcsolatban találod. Van annyi egyedülálló, mint égen a csillag, igen, de kellenének a fenének, vagy ezért, vagy azért, általában egyszerre több okból is kifolyólag.

Ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni. Szerencse kérdése, hogy nem te találkoztál előbb velük, hanem a párjuk. Annak semmi értelme, hogy csak azért, mert elérhető, megalkudjon az ember olyannal, aki nem érdekli, nem vonzza.

tegnapelőtt 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 szerintem téged csak simán az a tudat teszi vonzóvá, hogy foglalt. Ha épp szingli lenne, akkor nem érdekelne. Semmivel sem különbek az épp foglalt pasik a szingliknél, mindkét táborban vannak hulladékok, csalfák, bántalmazók meg rendes, törődők is. Csak téged az vonz a foglaltban, hogy valaki másnak jó, akkor biztos neked is az lenne.
tegnapelőtt 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Nem. Szerintem én jobban ismerem magam :) Foglaltban is van bőven gáz, hajaj, nekik is a nagyon nagy részükből én biztos nem kérnék, nem is értem, hogy bírnak megmaradni mellettük szegény nők. Csak köztük azért akad vonzó és normális is, és nem csak mint tű a szénakazalban, hanem annál azért nagyobb számban/gyakoriságban. A szinglik között meg... Bár itt megjegyezném, hogy nem a huszonévei elején járó korosztályban gondolkodom, nyilván náluk még mások az arányok.
tegnapelőtt 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 hát nem tudom, szerintem ha neked kivétel nélkül mindig foglalt pasik jönnek be, akkor te márpedig a foglaltságukat tartod vonzónak. Ugyanis szinglik között is találnál bőven olyat, akivel kompatibilis lehetsz. Nekem pl. soha nem jönnek be foglalt pasik, önmagában azért nem, mert tudom, hogy foglalt. Ez az én szememben annyira aszexuálissá teszi, mintha a fiútestvérem lenne, nem tekintek rájuk potenciális partnerként, nem is sóvárgok soha foglalt pasik után.
tegnapelőtt 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!