Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az első gondolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az első gondolatod, mikor először megláttad (vagy meghallottad) a későbbi párodat?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
aztak**úrveget! most mi a sz@rt mondjak??
tegnapelőtt 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm szervezte le nekem a randit, csak akkor szólt már, mikor indultam. Ennek ellenére elmentem, sok reményt nem fűztem hozzá.


Mikor először megláttam, úgy voltam vele, hogy "mintha már láttam volna", de közben tudtam, hogy sosem. Ennek ellenére mint pasi nem jött be.


Elmentünk fagyizni egyet, ahol csak az autószerelésről beszélt kb.

Na ez megint csak egy olyan dolog volt, hogy felejtsem el...


Ennek ellenére 7,5 éve együtt vagyunk, 4 éve a férjem.

tegnapelőtt 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő ott néz.
tegnapelőtt 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Vicces, de nekem az volt az első gondolatom, hogy úristen, de magas.🥲 185 cm felett van A férjem, én csak 156 cm vagyok. Egyébként a barátnőm hozott minket össze. Egy baráti iszogatós estére hívott el és ott ismerkedtünk meg. Én azt hittem, hogy valami nyomi lesz amúgy. Mert hát a jó pasik csak nem így csajoznak. Aztán meglepődtem, hogy egy magas, jóképű, sportos fiatalemberrel találkoztam, akinek van kisugárzása és humora. Részemről azonnal szerelem volt első látásra, de egyszer a férjem is elszólta magát, hogy aznap este már nem tudott kiverni a fejéből. 2017-ben történt. Kellemes visszagondolni az első találkozásunkra.☺️
tegnapelőtt 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szép ez a bamba csaj, ott, a csuklós ikarus végében!
tegnapelőtt 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Ú de meg fogom baxni🤣 És úgy is lett.
tegnapelőtt 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Képen vagy élőben? Mert társkeresős sztori volt.

Képről: egész tűrhetően néz ki, és legalább értelmes hobbijai vannak meg a fontos dolgokban passzol az értékrendünk

Élőben: mennyivel jobb a kisugárzása élőben, helyes férfi, meglátjuk, mi lesz... aztán nagyon jót beszélgettünk és kezdtem hozzá vonzódni.

tegnapelőtt 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Többségében semmi, mivel szar időszakaimban jöttem velük össze, úgy gondoltam egynek jók lesznek mert bedumálták magukat, de ennek meg lett a következménye hogy felejthetőek voltak (és időpazarlás!) Van amelyiket szégyenlem is.
tegnapelőtt 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy baromi idegesítő kisfiú.

6 évvel később jöttünk össze.

tegnapelőtt 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egész cuki srác, meglátjuk lesz-e belőle valami
tegnapelőtt 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!