Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vers: romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vers: romantikus vagy gáz? 20as évek első fele

Figyelt kérdés
jún. 8. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Gáz
jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez az 1800-as években volt divat....
jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
:D ezek a válaszolók. Hidd el értékelni fogja ha olyan az értékrendje. Én is csináltam hasonlót és értékelte a lány, de nem is volt Azariah koncertre veretős egy éjszaka dugj meg lány. Olyanoknál működik ez akik értékelik ezt, intelligensek és fontos hogy olvasottak.
jún. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

3#: Csak egy művészet-, irodalomkedvelő fogadná ezt szívesen, vagy max. aki lelkisége gyengus. A többi nő lef*ná, mosolyogna-nevetne rajta, kibeszélné a barátnőivel, tehát csak lejáratná magát.

A többi hozzászólónak van igaza:

https://www.youtube.com/watch?v=e72tG80LmsU

jún. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
1x volt dolgom egy ilyen romantikus, verselős fiúval. Nagyon kínos volt nekem, amikor énekelt a telefonba meg verseket írt :/ Soha többé ilyen!
jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon szeretem a verseket, de királya a hideg, ha nekem írna valaki ilyet. Pláne, hogy József Attilán, Arany Jánoson, Pilinszky Jánoson, Juhász Gyulán nőttem fel, és ezeknek a hősszerelmes önjelölt költőknek a művei nem ütik meg ezt a művészeti szintet.

Már bocs.

Semmi gond, ha valaki írogat, én is írtam novellákat, de nem kiadásra vagy hogy másoknak mutogassam.

jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A minőségi szerelmes vers az menő... de az emberek többsége nem jó költő. Az ilyen "jázminillatú tündérkém, fognám a két kezed, tízmillió évig tudnám nézni a két szép szemed" jellegű facebook költészet nagyon kínos.
júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha egy giccses szar gejl, akkor nem jó.

Ha szép és ízléses, akkor nagyon jó.

júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!