Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy látjátok? Felszedni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látjátok? Felszedni vagy megtartani nehezebb egy nőt/férfit?

Figyelt kérdés

Többször hallom, hogy szingli nők mondják, hogy persze hogy van mini ruhájuk, de nem veszik fel, majd csak randihoz... Mire jön a válasz, hogy de így hogy akar bárkit felszedni...

A pasik többsége elengedi magát egy kapcsolatban.... De mások meg pont akkor kezdenek (jobban) edzeni...


Tudom, sok mindentől függ, szóval várom a kommenteket is (add ki magadból!). A D kosaras 40kg nő könnyen felszed bárkit, de hamar el is veszti, mert "esze semmi". A d@gadt foggyon le mielőtt pasit akar magának...


Na de mégis... A te tapasztalatod mi?


Fontos! Kérlek vedd figyelembe, hogy a nő és a férfi jelzőt használtam, szóval nem a 25 év alatti ösztönlényekre (lányok, fiúk) gondoltam.



júl. 1. 14:01
A kérdező szavazást indított:
Nőt felszedni.
Nőt megtartani.
Férfit felszedni.
Férfit megtartani.
Soha nem volt még kapcsolatom, nem tudom... Ezek szerint nekem a felszedés.
Csak szavazni jöttem.
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni és összejönni valakivel sem könnyű a mai világban, de megtartani egy jónak induló kapcsolatot sokkal nehezebb, nyilván ez több dolgon is múlik, de azt hiszem, a kérdést megválaszoltam.
júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tökéletesen. :)
júl. 1. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden az adott esettől és adott személy helyzetétől függ. Aki ronda, annak felszedni vkit nehezebb. Aki kifog egy társfüggő / szolgalelkű vkit, vagy olyat, aki addig forever alone volt, és mindent megadna egy kapcsolatért, nagy eséllyel baromi könnyen meg tudja tartani.

Sok minden függ attól is, ki milyen kapcsolatot keres, kiknél próbálkozik, milyen a kisugárzása.


Én átlagos külsejű nőként úgy érzem, ha aktívan próbálnék férfiakat felszedni, lenne sikerem, de kérdés, hogy olyanoknál-e, akiket szeretnék tartós kapcsolatra.

júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt mindkét nemnél az a lényeg, hogy külsőre hogyan nézel ki.

Arc, és testalkat.

Én inkább a férfi oldalt látom, mert én is az vagyok.

Ha egy férfi jó megjelenésű, sármos, szép arcú, jó sportos testalkatú, akkor bizonyára sikeres lessz a nőknél, és szinte bárkit feltud szedni.

Ha nem igazán nondható jóképű férfinek, akkor már nehezebb a dolog.

Akkor már nagyon nehéz lessz nőt találni.

Az én tapasztalatom az, hogy most ez lett az ismerkedés kúlcsa. A külső kinézet.

Ha jól nézel ki minden oké, ha nem, akkor sajnos fel kell készülni, hogy sok-sok szenvedés lessz.

Persze a szerencse az nagy Úr itt is.

Lehet, hogy nem vagy 10 pontos pasi, de ha pont össze akadsz valakivel akinek pont te jössz be, akkor akár szerencséd is lehet.

Régebben elképzelhetetlen volt, hogy egy férfi egész életében nem talált, és nem kapott nőt.

Ma ez bizony erősen benne van a pakliban.

A szetetet, a szerelem, és a szexualitás sajnos mára a férfiaknak luxuscikk lett.

Régen ez természetes volt. Ide jutottunk.

Iszonyatos mértékű nő uralom van. Elképesztő, hogy mennyire ki lettünk szolgáltatva a nőknek, főleg középkorú férfiként.

Ha kellessz valakinek akkor minden oké, ha nem, akkor maradsz egyedül.

Gondoljunk csak bele. Miért virágzik a szexuális segédeszközök piaca?? Mert egyre nagyobb szükségük van rá a férfiaknak.

Ma már van, kb 1.5 milió ft- ért szilikonból mű nő, ami 90%- ban olyan mint egy igazi nő.

Van egy ismerősőm aki erotikus boltban dolgozik. Heti szinten eladnak 3-4 ilyen mű nőt.

Ez igazándiból szégyen, de mit lehet tenni ???

Szinte semmit, ha nem kellünk senkinek.

A szex, luxuscikk lett.

júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:

A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Ilyenkor eloszlik a rózsaszín köd, és előbukkannak az eddig jótékonyan eltakart hibák, hiátusok. Na,innentől meg kell dolgozni a kapcsolatért. Tenni kell nap mint nap, odafigyelni a másikra, és nem a telefont buzerálni.

Szóval valakit megtartani ezerszer nehezebb,mint megszerezni.

Hogy saját példával is alátámasszam, fiatal zenészként közel 50 felejthető liezonon voltam túl. Hetente mással voltam egyedül, míg egyszer jött valaki, aki akár a nagy ő is lehetett volna, és hiába hánytam vért, hiába szartam össze magam, fél év alatt kiszeretett belőlem, mert sohasem tanultam, hogyan kell valakit megtartani.

júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

No igen.

Nehéz ma egy nőt megtartani, mert iszonyatossn nagy férfi többlet van, és ha valaki nem teljesen megfelelő mindenben, akkor a nő dobbant. Jöhet a következő.

Programok kellenek, változatos élet, néha el kell vinni őt egy kicsit menőbb helyre vacsorázni.

Apróságokkal szinte minfen nap kedveskedni.

Nem mindíg az ösdzeg a lényeg, hanem az, hogy nincs elfelejtve, hiszen ő a nő.

Ha Balaton szelet neki a kedvence, akkor este ha haza érkeztél, ránts elő eggyet a tarsolyodból.

Néha az apróságok is tudnak nagyok lenni.

júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!