Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha este 9 után akarok találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha este 9 után akarok találkozni éjszakai lánynak fog gondolni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a meleget, rosszul vagyok tole inkabb este 9 utan talalkoznek. Csak nem akarom hogy emiatt ejszakai szorakozasnak gondoljon. Ez lenne az elso randink.
jún. 30. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Azt nem, ha nem vagy 5 éves, de ha nem az utolsó kis faluban laksz, ahol 100% közbiztonság van, akkor miért veszélyeztetnéd mindkettőtök testi épségét?
jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Mit csinálnátok olyankor?


Amúgy nem azért, de ha ettől annak nézne, akkor ez legalább egy elég jó szűrő volt hogy kiderüljön hogy gyökér az ember.

jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Furának tartanám.

Mert így nem tudnánk elmenni fagyizni, vagy programra, mert 8-9kor kB minden bezár.

De para se lenne,mert vennék bort meg Tejszínhabot, aztán egy séta után feljönnénk hozzám.

Am általában a kapcsolatban lévő, házas, vagy kisgyerekes nők szoktak kikötni ilyen esti talikat, mert ilyenkor már otthon van a pasijuk a gyerekkel, ők meg csajos estére hívatkozva el tudnak lógni dugni.

jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha normális akkor nem. Én eleve 8-ig dolgozok, kb nekem is ez lenne az ideális.
jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, a férfiak jelentős része arra gondolna, hogy egyetlen program lesz: fölmenni valamelyikőtökhöz és dugni egy nagyot. Esetleg előtte inni egy pohár pezsgőt.

Aztán, hogy a te randi-partnered ebbe a kategóriába fog-e tartozni vagy sem, az majd elválik.

jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Én dugnék veled egy jót. Nem tudom miért akkora baj ez.
jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Elég sok program kezdődik 9-kor vagy később, a vendéglátóhelyek közül meg sok nyitva van.
jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Légkondicionáló is van a világon, csak szólok.
jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És akkor ha párkapcsolatban lennétek, akkor melegben leállna az élet?

Melegben is megy az ember dolgozni, bevásárolni, éli az életét, legföljebb kicsit nehezebben, ill. szabadnapján strandra megy.

Szóval én ott elakadnék, hogy amelyik nő ennyire nem tudja elviselni a meleget, azzal maga az együttélés sem működne normálisan, ill. mindig mindenért nyafogna, hogyha valami nem kényelmes, nem komfortos neki.

tegnapelőtt 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!