Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellett hazudnia, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett hazudnia, miért nem mondta el az igazat?

Figyelt kérdés

Röviden, és volt már kérdésem is róla. Megismertem valakit egy külföldi periódusom során, nagyon-nagyon szép emlék volt, az egyik legkedvesebb srác akivel valaha találkoztam. Róla annyit, hogy azért érzelmileg volt egy két elég furcsa dolga (alkudozni kellett sokszor, csomó mindent nem vett alapnak amit két randizó ember annak vesz), az introvertáltsága elég nagy korlát volt. Lényeg, tudtuk hogy nem lesz párkapcsolat, így is álltunk hozzá, nagyon jóban váltunk el mikor hazaköltöztem.

Utána is beszélgettünk szinte napi szinten, de nagyon ritkán írt vissza (előtte is ez volt) viszojt mikor hazaköltöztem, egy hónapon belül visszajöttem, volt egy olcsó járat és gondoltam meglátogatom a barátaim. Szóltam neki, tudott róla én is azt gondoltam ez jó ötlet utoljára összefutni pár órára. Aznap mikor érkeztem ő este elutazott és dolgozott, tehát sok időnk nem lett volna. Még mondta is , ha kell pakol hamarabb egy nappal meg hogy inkább velem lenne a hétvégén, de kár.

Ezután jön a csavar. Egy héttel utána semmi konkrét infó, mindig ilyen “majd meglátjuk mikor” dolgokba fogatkozott, nem volt képes megszervezni a napját. Két nappal előtte és életemben először megmondtam neki hogy ez engem borzasztóan zavar hogy nem képes megmondani mikor, hogy, miért telik ennyibe ? Ha nem akar mondja meg EGYENESEN nem kell beszélgetnünk, zárjuk le ha nem akarja de ezt nem szeretem.

Amúgyse értem huszonévesen minek gondolkodik heteket hogy megszervezzen egy délutánt.

Még akkor is alkudozott, hogy megoldjuk ide meg oda be tudjuk zsúfolni, amiből végül semmi se lett. Vmi időpontja volt orvoshoz, szerinte átrakták az időpontjàt, utána meg bocsi, nem pakolt még össze meg mennek a haverokkal vacsorázni.

Miért hazudik? Miért nem mondta meg hogy figyelj én lezártam veled nem akarok. Vagy minek hitegeted a másikat hogy akarod, megpróbálod megoldani és kb csak egy bocsit vagy képes mondani. Nem így hazudozni ahogy ő csinálta…(nem akarom elhinni hogy pont aznap az orvosi időpkntját elcsúsztatták)

Végül nem találkoztunk, leírtam neki hogy ne keressen soha, elolvasta és az a rettentő szép emlék ami vele volt semmivé lett

Nem vártam el sokat, se azt hogy keressen, se semmit. Én amúgy is hamarosan megszűntettem volna a beszélgetést de gondoltam ha van lehetőség élőben jobb megbeszélni, mert voltunk “olyan mély” kapcsolódásban. Nem csak összejártunk, nagyon kedveltük egymást


Nem értem a köztünk lévő dolgokat hogy volt képes csak így elhagyni, tudta jól hogy jövök, ha igazán látnj akart volna megoldja. De nem így hogy összevissza ígérget és utána a nagy semmi



tegnapelőtt 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon kis huncut
tegnapelőtt 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy típus. Nem képes nemet mondani, nem akar megbántani alapon (persze végül sokkal jobban megbánt).

Igazából tanulság, hogy hagyd, hadd beszéljenek a tettek. Aki kedvel, az keres, időt akar veled tölteni (és fog is), stb.

tegnapelőtt 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
A világ legkedvesebb sráca. Elolvadok.
tegnapelőtt 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert tényleg az volt, nagyon jól bánt velem, nagyon jó időnk volt együtt. Még szabadkozott is hogy sajnálja hogy így éreztem, igyekszik szervezni jobban
tegnapelőtt 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor most neked is sírósak napjaid? :D

Igaz nem ilyen mélységű, de hasonló szituba keveredtem. Számomra is felfoghatatlan. A 2-es válasszal tudok leginkább azonosulni. Meg nem mindegy milyen kultúra, mit látott otthon..

tegnap 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De nem akarom elhinni, hogy komolyan nem lehet elmondani? Vagy egyenesnek lenni?

Mikor annyit beszéltünk hasonlókról. Én mindig rendes voltam vele, de ezt a mismásolós nem mondjuk ki dolgot bárki legyen, utálom. Én 4 együtt töltött hónap után nem azt vártam hogy így váljunk el, rengeteg hétvégét voltunk együtt, segített nekem, tehát nem csak a fejemben élt ez a dolog.

tegnap 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Megírod kérlek milyen nemzetiségű? Ha szeretnél beszélgetni a témáról szívesen beszéletek veled privátban, cserébe én is elmondom az én sztorimat, ha érdekel. :D Picit nyugtat, hogy más is hasonló cipőben jár, de a tiéd egyertelműen durvább. N vagyok egyébként.
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!