Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogalmazzam meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jani Juhász kérdése:

Hogyan fogalmazzam meg az sms-t? Amiben az legyne hogy tetszel nekem nagyon

Figyelt kérdés
ezt az smms-t egy lanynak akarom kuldeni akit két hete ismerek
2010. okt. 31. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Megfogalmazni úgy kell, hogy gondolsz valamire és leírod.

De ne sms-ben mondd el neki, hogy tetszik, vagy ha így akarod, hát egye fene, viszont sokkal jobb, ha először személyesen hallja, mert bénának fogsz tűnni. Az mindegy, hogy ott esetleg elbénázod, legalább bevállaltad.

2010. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sms-ben szerelmet vallani? Ez gáz. Légy már férfi és írd meg neki végre iwiwen!
2010. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

xDD fölöttem lévö xDD figyi hogyan fogalmazd meg?? hivd fel! megbeszéled vele h hol talizatok és tádádádám v micsoda :D ott megmondod neki és legalább le tod venni h ö hogyan néz rád h érez irántad... :D nah csáó

14/F

2010. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ma elkertem a a tel számat azt kerdezte minek mondtam nek hogy ha majd nagyon fogsz hianyozni irok neked sms-t azmondta hogy majd nemeleg facebookon irnunk ? mondtam hogy no jo rendben nema akrtam ra nyomulni nagyon es aztan azt momnta hoyg tetszik neki egy rajmond nevu srac a a rajmond azt mondta neki hogy majd egyszer eljoon hozza es a lany akirol bezselek azt mondta nekem hogy meszirol van ellegee de hogy meg rajmondtal csak baratok semi tob es ha majd egyszer eljon megmongya neki hogy jojon e maskor is vagy nem. mit tegyek ? segicsetek hogy mongyma el neki hogy ha tul tavoli a pasi aza rajmond akor az ugy sem fog neki mukodni a kapcsolatban mit mongyka neki hogy ne koncentraljona rra a rajmondra aki messze van tolle hanem koncentraljon ram aki 500 meterre lakik tolle, mar hivtam ki de nemjott mert takariatnia kellet, segicsetek hogy mutassam emg neki hoyg en joo vagyok es jobb volna nekunk egyut mint azzal a rajmondal segicsetek legyszi :-( F17
2010. okt. 31. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:

öhh gáz h most irok 1 honap után?? mind1 azéé leirom hááátha elolvasod... v már összejöttél vele??? nah mind1 leirom szal.. szntem probáld meg ujra h eljön e veled sééétálni és ha igen akkor KÉRDEZZ RÁÁ amugy most énis igy vagyok 1 csajjal ... de énis parok szal pont joh ember mondja a lényeg h ne féljél :)

14/F

2010. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!