Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez randi volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez randi volt, vagy barátok?

Figyelt kérdés

Van egy volt osztálytársam, lány. Suliban nekem tetszett, de nem volt olyan a helyzet, hogy elhívjam, (barátnőm volt…). Tegnap a volt sulink közelében lévő ilyen beülős helyen láttam kora este sörözni egy sráccal. Ő is az évfolyamtársunk volt, csak ő 5 évesbe járt, ezért most érettségizett. 3 sört ittak meg (a lány meggysört), mind a 3-ra a srác hívta meg, szó szerint ő ment oda a pulthoz kérni, és vitte oda az asztalukhoz. Nagyon jókedvűen beszélgettek, sokat nevettek, mármint tényleg nagyon sokat. Szerintem a napon 1,5 liter sörtől, azért a lány biztosan becsípett, mert látszott azért rajta. A srác evett is valamit, amihez sültkrumpli volt a köret, és a lány többet ellopott, majd a srác felállt és hozott neki külön csak egy sültkrumplit, a lány meg csak mosolygott, és elosztották. Többször értek egymás kezéhez, vállához, stb. Plusz mikor a srác elment italért átadta a cigijét a lánynak, és mosolyogva fordult vissza, hogy “elszívhatod” és a lány tényleg elszívta, de végig a srácot nézte. Valamint a srác sörét is megkóstolta, majd fintorogva rázta a fejét, és aranyosan elnevette magát. Mikor elmentek nem fogták egymás kezét vagy semmi ilyesmi, de a srác előre engedte a kapuban, meg stb.

A haverjaim szerint nagyon sokat néztem őket, de csak próbáltam valami egyértelműt látni.

Ha ez randi, hol tarthatnak?😅 Csak mert ahogy láttam a lányt ennyire feloldódva nevetni, lenni, stb, tudjátok úgy sulin kívül, egy év elteltével egészen érdekes érzés volt. Többször jutott eszembe, hogy bár az én sörömbe inna így bele, meg mosolyogva lopná el a sültkrumplim.😅🙈 Szerintetek ez normális? 20F



jún. 27. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Hát ahogy így leírtad több mint barátság van köztük. Hogy randi volt vagy sem azt csak ők tudhatják, de minden mozdulat arra utal h nem csak sima haverok. Viszont még az elején lehetnek a dolognak .. szóval alakuló félben levő kapcsolat én úgy éreztem a leírtakból
jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelmes voltál ami azt jelenti h neked tényleg fontos a lány. Ne habozz próbálj közeledni hozzá. A látottak csak a te előnyödet szolgálják , hisz már tudod h mit szeret a lány ha ennyire jól érezte magát
jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A haverjaim szerint nagyon sokat néztem őket"

Nem is értem, mért mondják ezt...

jún. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is randinak tűnik. Szerencsére a Facebook a "barátod", így nyomon követheted az eseményeket. Ha nem jönnek össze, akkor megpróbálhatod. Jelenleg nem érezlek túl esélyesnek. Várd meg, hogy alakul köztük.
jún. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Randi volt.

Te meg ne leskelődj már mások után!

jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!