Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szül sok nő alkoholisták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szül sok nő alkoholistáknak gyereket?

Figyelt kérdés
jún. 26. 20:57
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
20%
Lassan annnyian vagyunk Bro, hogy vagy nekünk szülnek, vagy a külföldi charmeur-öknek.
jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
A1 ygyerrek útán járr csómó segéjj amimből mégg tööbbet leheett iinni
jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Miért élsz alkesz környezetben?
jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Mert aki alkoholista az igazi vérbeli rosszfiú, és hát nem mondok újat, a rosszfiúk jönnek be a nőknek.

Én is ittam elég keményen, volt is barátnőm mindig. Mióta letettem, tönkrement az életem. Évek óta nem voltam kar nővel, semmi nem jön össze. Akkora egy hülye állat voltam, hogy letettem az italt....

jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok nő teljesen rá van feszülve a gyerek témára, főleg ha a környezetében pár barátnő is szül+szülők is győzködik, hogy gyerek kell. Én ezt őszintén nem tudom megérteni, pedig én is nő vagyok. De eszembe sem jutna egy alkoholistának gyereket szülni. Lehet, hogyha amúgy jó pasi, akkor szexre jó lenne, meg egy kis időre együtt lenni, de gyerek tőle? Gondolom sok nő azt hiszi, hogy majd ő és a gyerek megváltoztatja, pedig a gyerekkel csak többet árt a helyzeten.
jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert szereti/szerette valaha azt az alkoholistát a többi tulajdonsága miatt. Mérlegelés alapján, lehet, hogy ezt leszámítva normális férfi volt.
jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy utólag lett alkesz. A mostani ráták alapján, amelyik pasi nem alkoholosta, az majd az lesz, csak ki kell várni.

No meg, kinek honnantól alkoholizmus az alkohol fogyasztás? Ebben sincs igazán egységes vélemény.

jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok nő van a környezetemben, de egyik sem alkoholistának szült. Nem tudom, hol van az a sok, aki igen. Lehet, ez csak a te környezetedben jellemző?
jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert ostobák, és azt hiszik, hogy a gyerek majd megváltoztatja. Nem fogja.
jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nő is látens alkoholista, mert bízik abban hogy hátha "megjavul", mert utólag lesz alkoholista stb. van jópár lehetséges ok.
jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!