Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkoholistaként könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholistaként könnyebb lenne elviselni, hogy egy ocsmány senki vagyok?

Figyelt kérdés
Józan állapotban felemészt a tudat.
2018. aug. 11. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Melyik jobb?: önmagad sajnálni, és csak vergődni ebben az állapotban?


Vagy tenni érte, és 50% esélyed van rá (ami a helyzetedbe nagyon nagyon sok esély) hogy sikerül kijönni ebből a rabságból?


A te életed, a te döntésed.


A 0%-nál még igy is jobb esélyek mutatkoznak, ha elindulsz a kifelé vezető úton. Ami igen csak rögös..

2018. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én már küzdettem eleget eredmény nélkül, sokkal sokkal többet, mint bármelyik ismerősöm és belefáradtam ebbe.
2018. aug. 11. 13:57
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen emberekre nem szabad pazarolni az időt se, hogy segítsen rajta valaki, menthetetlen hisz magába se hisz és azt hiszi, majd az alkohol segít. Ja segít elbódulni azt majd azt hiszed te vagy Brad Pitt azt közben csak Bred Piti leszel :-)
2018. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az alkohol csak egy darabig jó buli.

Utána már csak azt fogod érezni, hogy olyan, mintha állandóan másnapos lennél, ég a gyomrod, szédülsz, gyenge vagy, éhes is vagy nem is, és kívánod a piát.

Mindened rá fog menni.

2018. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És miben rosszabbak ezek a tünetek, mint az, hogy állandóan csak kattogok, idegeskedek, rosszul vagyok már magamtól és az életemtől is, mindig levert, kedvetlen és szótlan vagyok? A másik megoldás az lenne, hogy vonzóvá teszem magam a nők szemében, de mondom, évekig edzettem, ruhatárat cseréltem, frizurát váltottam, életmódot stb és ugyanúgy semmibe vesznek, akkor mit csináljak már? Lassan közelebb leszek a 30-hoz, mint a 20-hoz és még a kezét nem tudtam megfogni egy nőnek sem.
2018. aug. 11. 14:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor most már itt az ideje egy kis önismeretet tanulni, felépíteni magad és kialakítani egy vonzó személyiséget, akivel szívesen vannak együtt az emberek és nem ilyen szánalmas picsogó kisgyerek.
2018. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az alkohol hosszútávon torzít, ne menekülj az italokba. Miért lennél csúnya? Hogy nézel ki?

Beszélj róla valakivel, és keressetek közösen megoldásokat.

Ha így állsz hozzá, nem fogsz változni. Elsőnek a hozzáálásodon változtass, fogadd el magad. A nők is vonzóbbak, ha megbarátkoznak önmagukkal, olyan mintha ragyognának.

2018. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy, akkor veled van a baj, és lemerem fogadni, hogy lofa szt nem csináltál.
2018. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha edzettél és jó izmos vagy, akkor fejben van a baj. Ha jó a tested nem igaz, hogy egy csinos, csúnyácska lányt nem tudsz felszedni. A fejben lesz ott a baj.
2018. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mióta járok kettlebell edzésre, és újra elkezdtem gitarorara is járni jobbnak érzem magam, és az életem is.

Sokat csökkent bennem a frusztráció a nők miatt.

Mint láthatod nem kell alkoholistava válni, hogy nők nélkül is jobb legyen az életed, és a közérzeted. 30/F

2018. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!