Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néhány ember negatív jelzése napokra romokba dönt?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy vannak számomra fontos emberek. Ha a fontos emberek negatív jelzővel illetnek, akkor mindenáron beakarom bizonyítani, hogy nincs igazuk.

Van egy barátom akinek a véleménye fontos. Pont ezért sokat hazudtam neki, mert jobbnak akartam tűnni. Amióta ez kiderült kb 1 éve már lépten-nyomon azt hallgatom, hogy hazudozom. Pedig már nem. Mindig őszinte vagyok de ő már nem hiszi el. Én nem tudom ezt elengedni.

Olyan dolgokat vág a fejemhez, hogy takarodjak, megint hazudok, undorítóan beszél velem mások előtt is. Én pedig bizonygatom az igazam. Erre mindig az a válasza, hogy neki nincs kedve arról megbizonyosodni,hogy igazat mondok e , neki mindig hazug ember maradok.


Ettől függetlenül tudom, hogy jó ember lennék, jól eltudnánk lenni, ezért is zavar, hogy nem ad esélyt ennek.


A pozitív jelzések, amikor valaki jó dolgot mond rólam, egyszerűen nem is hiszem el vagy nem érdekel. Egyből az jut eszembe, hogy mások milyen rossz véleménnyel vannak.


Miert van ez ? Ez valami személyiségzavar ?


jún. 26. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is ezt a kapcsolatot elengedném. Már nem tudod helyrehozni, így csak lehúz mindkettőtöket. Másodszor pedig önbizalomhiányod van és nincs önbecsülésed sem. Ezeken kellene javítani. Nem attól vagy értékes, hogy folyton bizonygatsz valamit, hogy jó vagy benne és ne mások rólad alkotott negatív véleménye befolyásoljon téged. Illetve az építő jellegű kritikákat persze vedd figyelembe. Ne akarj másoknak megfelelni, csak érezd magad jól.
jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"sokat hazudtam neki" - "Amióta ez kiderült ... azt hallgatom, hogy hazudozom"


Tettek -> következmények. Erre nem tudok mást mondani.



Azt, hogy undorítóan vagy megalázóan viselkedik veled mások előtt, azt meg nem hagynám.

jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne vedd egyből magadra a megjegyzéseket. Amint hallasz egy ilyet, kérdezd meg magadtól, hogy ez biztos rám vonatkozik? Ha nem, akkor engedd el. Ha igen, akkor csak annyit válaszolj, hogy:

"Köszönöm az észrevételedet, elgondolkozom rajta".

jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!