Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinak "a tenyerén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak "a tenyerén kellene hordozni" a baràtnőjét?

Figyelt kérdés

Amikor felkerestem a volt barátnőmet, akkor elutasított. Azt mondta, hogy a mostani pasija a tenyerén hordozza.


Nehéz meghatározni, hogy ez mégis mit jelenthet, de az biztos, hogy én nem csináltam.


jún. 23. 20:07
A kérdező szavazást indított:
Igen. A tenyerén kell hordoznia.
Nem.
33 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
61%
Engem a hideg ráz ettől a kifejezéstől. Mintha valami törékeny TÁRGY lennék egyenrangú partner helyett.
jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

#1


Jó meglátás.

jún. 23. 20:12
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Ezt csak odaszúráskent mondta neked.
jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

#3


Mindenesetre, letiltottam a nőt. Arra az esetre, ha Mr. Tökéletes mégse lenne neki jó, hozzám már ne jöjjön vissza. 😅

jún. 23. 20:14
 5/39 anonim ***** válasza:
48%
Ettől a kifejezéstől a hányinger kerülget. Nem, nem kell, hogy a cipőmet is be akarja kötni helyettem a férfi meg gyerekként kezelve ellásson mindennel. Az más kérdés, hogy az ellentétje sem jó, amikor egy csokit nem hajlandó nekem hozni vagy gyógyszerért nem megy le a boltba, amikor beteg vagyok. Kell a törődés és kell az egészséges odafigyelés, arany középút.
jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
28%

Hát, ha belefér a tenyerembe, akkor hordozom ott, de ha már ilyen pici, akkor néha megmasszírozhatja "a pitont", ha már tenyeremen hordom amúgy.


Votl egy film, a Pee Wee 2, abban volt a rémcirkuszos arc, akinek a nője pont ilyen pici volt... Érdekes házaséletük lehetett.

jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
16%
Addig ütném ameddig mozog aki ezt a tenyerén hordozza jelzőt használja 👊👊
jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
20%

Az alap felállás ez.

Örülj hogy itt lehetsz velem.

Ezt folyamatosan éreztetni kell a nővel,mert ettől az alárendelt szereptől boldogok.

Azt nem kell tudnia, hogy meggebedek olyan szinten oda vagyok érte. Ezt nem mutatom ki, max 2 hetente 1x.

Ilyenkor beviszem neki a reggelit.... Elmondom neki hogy szeretem és boldog vagyok hogy itt van velem... Aztán félholtra dugom.

jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
75%

Most ha ő hagyott ott téged, akkor eleve felesleges volt felkeresned, minek akarna téged újra, ha egyszer már nem kellettél neki, ráadásul a mostani pasijával boldogabb, mert tőle több mindent kap? Ez a több minden lehet csupán kedvesség, odafigyelés, vagy akár kézzelfogható dolgok, mint a tárgyak vagy egy nyaralás, vagy csak annyi, hogy az új pasi szülei szimpatikusabbak számára. Vele jobban érzi magát, mint veled.

Ha meg te hagytad ott, minek bízzon meg újra benned? Előbb-utóbb megint csak kevés lenne számodra, és othagynád megint. Akkor is hiba lenne téged választania, ha nem lenne épp pasija.

jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
24%
ez annyit jelent hogy minden pénzét a nore kolti es lesi a kivansagait de cserebe a no ezeket nem viszonozza mert hat o a no..
jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!