Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác akit 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác akit 3 hetente látok a buszmegállóban. Mit mondjak neki, hogy megismerhessem?

Figyelt kérdés

Járok egy busszal, ez olyan amin kevés utas van, vidéki, távolsági busz. Na és jópár hónappal ezelőtt volt, hogy először megjelent egy srác a megállóban, ahol amúgy mindig egyes egyedül szoktam várni a buszra. Mindig ugyanakkor várok, ugyanarra a menetrend szerinti buszra, hétfőtöl péntekig, és ebben a megállóban mindig egyedül várok ilyenkor. Nagy ritkán persze nem, de általában egyedül. És mint írtam, pár hónapja volt először, hogy ez a srác is ott várt hétfőn, velem. Aztán kedden is, és így tovább. A következő héten eltűnt.

Mára már megfigyeltem, hogy minden 3. héten vár velem hétfőtől péntekig, de utána 2 hétig se híre, se hamva. Szóval valami fura, 3 hetente rotálódó beosztása lehet a munkahelyén.

És rájöttem hogy tetszik nekem ez a srác, pedig semmit sem tudok róla még. De külsőre is bejön, meg a benyomásom róla az, hogy nem lehet rossz a személyisége. Szívesen megtudnék róla többet.

De mit tegyek? Eddig még köszönő viszonyban sem vagyunk, pedig amúgy simán lehetnénk, hisz mindig együtt várunk ketten egy 10-15 percet, minden nap egyszer 3 hetente 5 napig.

Szólítsam meg valahogy? De mit mondjak? Olyan jó lenne, ha ő kezdeményezne, de aztán arra várni nem érdemes szerintem. Most az a hét van, mikor látom minden nap. :) Még 2× fogom látni, és utána 2 hétig megint nem... Valamit cselekednem kéne, de mit mondjak? Arra gondoltam, hogy csak természetesen ráköszönök, hogy szia. De attól tartok, mondana rá egy sziát aztán állnánk tovább csendben, mobilozva. Ahh... De érdekel pedig, szeretném megismerni.


jún. 19. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
10. Amit te írsz azt az emberek 90%-a zaklatásnak éli meg, senki nem kíváncsi erre a buszmegállóban várakozva random emberektől! Egyáltalán nem ezzel kell indítani ez csak akkor működik ha tényleg akkora baromi nagy a szerencse, hogy annak az embernek ugyanúgy bejössz mint teneked ő. De erről a kérdező már tudomást szerzett volna ha így lenne, ez az igazság.
jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyértelműen felejtős :(

"Komolyan még a sziáig sem jutottak el hónapok alatt, mikor ott vagytok rendszeresen ketten a semmi közepén?"

A 10-es rátapintott, ez a legárulkodóbb. Annyira ignorál vagy annyira aszociális lehet, hogy ennél jobban már aligha lehetne.

Van 2 férfi, illetve kb. 2 hónapja lett egy 3. is, akik vagy nem akarnak, vagy nem mernek kezdeményezni nálam. De a szemkontaktus, a mosoly, a köszönés-intés még velük is megvan az első alkalmaktól kezdve... Az első kettővel 2 éve és 1 éve megrekedtünk ezen a szinten, a harmadikkal még csak 2 hónapja, szóval láthatod, hogy még ezek is nagyon kevesek, úgyhogy ha nálatok ennyi sincs a mai napig sem, az semmi bizakodásra nem ad okot.

Sajnálom amúgy, tudom, milyen rossz érzés, nekem is tetszik mind a három, szívesen megismertem volna őket jobban, szomorú és dühítő, hogy ennyiben maradtunk.

jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

#11

Egy férfitől zaklatásának élnék meg, de a kérdező nő és a másik fél a férfi.

Úgy oké, kb annyit jelent, hogy a kérdező engedélyt ad, hogy a későbbiekben megszólítsa őt a férfi.

jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Jó tippeket adtatok, de sajnos egy új embernél kell majd felhasználnom... El nem hiszitek mi történt... Remélem lesz, aki olvassa.

Szóval megtörtem a csendet egy köszönéssel, szemkontaktus, biccentettem, és egy szia is elhagyta a számat. Láttam rajta, hogy váratlannak találta, de nem lepte meg annyira azért, hisz tényleg már jól ismertük látásból egymást.

Aztán én a telóba, ő a könyvbe mélyedt, de szinte egyből hívták telefonon. Kiszedtem a válaszaiból, hogy az anyja hívta AZ ESKÜVŐJE MIATT. Tehát ő egy vőlegény/férj... Ah... Pech nekem. :D Neki persze jó.

Hát, na. Nem csoda, hogy nem igyekezett megismerni engem.

A dolog pikantériája, hogy a hívása után beszédbe elgyedtünk. Soha eddig nem is köszöntünk, most meg, hogy már tudom veszett fejsze nyele, végre szóba álltunk. :D A hívásában téma volt, a vendégek hogy reagálnának valamire, és mikor letették, mondtam, hogy: "Engem nem zavarna, a vendégeket se fogja." Reagált erre valamit, mert tudta úgyis mindent hallottam, aztán a végén gratuláltam a leendő menyegzőjéhez, és ennyi volt. :D Nem sokat beszéltünk, de minden mondat több a semminél, csak ugye már nem számít.

Igazából vicces a maga módján, hogy akkor törik meg a jég, mikor már tudom, úgyis mindegy... Na, de ezután legalább majd tuti köszönünk egymásnak. :P

jún. 20. 14:40
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja, és az ominozus buszon ülve írtam a fentit. :D
jún. 20. 14:41
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes voltál! Arról már nem tehetsz hogy neki párja van.
jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
39%

Ez ilyen.

Aki elég jól néz ki ahhoz, hogy akár még hozzá is szólj magadtól az általában foglalt.

Tanulság: máskor ne várj hónapokig a szóba elegyedéssel.

jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!