Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác akit 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác akit 3 hetente látok a buszmegállóban. Mit mondjak neki, hogy megismerhessem?

Figyelt kérdés

Járok egy busszal, ez olyan amin kevés utas van, vidéki, távolsági busz. Na és jópár hónappal ezelőtt volt, hogy először megjelent egy srác a megállóban, ahol amúgy mindig egyes egyedül szoktam várni a buszra. Mindig ugyanakkor várok, ugyanarra a menetrend szerinti buszra, hétfőtöl péntekig, és ebben a megállóban mindig egyedül várok ilyenkor. Nagy ritkán persze nem, de általában egyedül. És mint írtam, pár hónapja volt először, hogy ez a srác is ott várt hétfőn, velem. Aztán kedden is, és így tovább. A következő héten eltűnt.

Mára már megfigyeltem, hogy minden 3. héten vár velem hétfőtől péntekig, de utána 2 hétig se híre, se hamva. Szóval valami fura, 3 hetente rotálódó beosztása lehet a munkahelyén.

És rájöttem hogy tetszik nekem ez a srác, pedig semmit sem tudok róla még. De külsőre is bejön, meg a benyomásom róla az, hogy nem lehet rossz a személyisége. Szívesen megtudnék róla többet.

De mit tegyek? Eddig még köszönő viszonyban sem vagyunk, pedig amúgy simán lehetnénk, hisz mindig együtt várunk ketten egy 10-15 percet, minden nap egyszer 3 hetente 5 napig.

Szólítsam meg valahogy? De mit mondjak? Olyan jó lenne, ha ő kezdeményezne, de aztán arra várni nem érdemes szerintem. Most az a hét van, mikor látom minden nap. :) Még 2× fogom látni, és utána 2 hétig megint nem... Valamit cselekednem kéne, de mit mondjak? Arra gondoltam, hogy csak természetesen ráköszönök, hogy szia. De attól tartok, mondana rá egy sziát aztán állnánk tovább csendben, mobilozva. Ahh... De érdekel pedig, szeretném megismerni.


jún. 19. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Amit akarsz azt mondasz. Te dolgod.
jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt a fura dolgot 3 műszaknak hívják, elég gyakori amúgy.
jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nyyomtass egy papirt, amin legyen ez a szöveg:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..



ezt ovatosan dugd bele a taskajaba.

jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

"Olyan jó lenne, ha ő kezdeményezne, de aztán arra várni nem érdemes szerintem."


Dehogynem érdemes, onnan tudod meg, hogy mennyire tökös. Aki nem kezdeményez az bátortalan, de lehet mégcsak az esete sem vagy. Ha legalább nem szemeztek, nem mosolyog rád, nem integet akkor nem hiszem, hogy tetszenél neki, de lehet barátnője is van...

jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
3#: 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Köszönj neki, hogy szia és mosolyogj, kezdésnek.
jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vetted valami jelét annak, hogy érdekli a buszmegállós ismerkedés és konkrétan a te személyed? Ha egy pasit érdekelsz akkor minimum rád pillanatgat még akkor is ha nem akar megbámulni, egyszerűen nem lehet nem észrevenni, hogy nézeget vagy valami, a legtöbb nő tudja szerintem, hogy miről beszélek. Észleltél valami ilyesmit legalább?
jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát, nem nagyon észleltem pillantgatásokat sajnos, lopott nézéseket... Mobilozva vár, vagy olvasva. Mostanában inkább olvasni szokott, eleinte mobilozott. Nem akarom negzavarni az olvasásban. Néha rám pillant persze, főkeg mikor érkezem, meg tudom felismer, nyilván, de ennyi.


De amúgy eldöntöttem, hogy ma előrelépést teszek: mikor érkezem, vagy mikor ő érkezik, egyenesen ránézek, és amikor visszanéz rám, akkor bólintok köszönésképpen. :D

jún. 20. 11:42
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó terv, nem nyomulós de azért mégis ha érdekled bármilyen szinten is akkor erre pozitívan fog reagálni. Ha nem reagál vagy negatívan reagál akkor meg tudni fogod legalább, hogy mi a helyzet és nem reménykedsz tovább. Drukkolok neked.
jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Komolyan még a sziáig sem jutottak el hónapok alatt, mikor ott vagytok rendszeresen ketten a semmi közepén?


Kérdezd meg mit olvas, és miért pont azt. Mi benne az érdekes, stb.

Ha nehezen oldódik rizsázz valamit arról, hogy manapság mindenki mobilozik, meg tiktokot néz, és milyen menő, hogy ő igazi könyvet olvas.

Meg biztos valami nagyon intelligens ember.

Amúgy mit dolgozik, hol, minden nap jár, csak a többi héten más időpontban?


Ez már egy small talk.

Ha most nem is lesz több, következő alkalmakkal lehet fejleszteni.


És mindenképpen mutatkozz be, legalább a keresztneved, hogy ne legyen olyan személytelen a beszélgetés.

jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!