Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők focit nem kedvelő férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők focit nem kedvelő férfiakat azért nem ismernek mert azok valószínűleg férfiatlanok?

Figyelt kérdés

Rengeteg nő mondja hogy ők még focit nem kedvelő, néző férfivel sosem találkoztak.


Logikusan ennek az lehet oka hogy a focit nem kedvelő férfiak emberi kapcsolatokra alkalmatlanok, tehát ezért nem látta még őket nő?



jún. 19. 18:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
31%
Ezt "a nők" kifejezést próbáljuk meg hanyagolni.
jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
72%
Ennek semmi köze a férfiassághoz, ismerek olyan pasit, aki hatalmas foci rajongò és egy igazi kis pöcs. Szòval, ha valami, ez nagyon buta általánosítás.
jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%

Én nőként szeretem a focit (és más sportokat is), fociztam is pár évet egy amatőr női csapatban.

Ennek ellenére egyáltalán nem zavar, ha egy férfi nem szereti a focit. Nem tartom férfiatlannak sem. Párom is csak pár meccset néz, amúgy nem követi.

jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
51%
Egyik pasim sem volt focirajongó/néző. A férjemet se érdekli. Nem tudom miért de így jött össze😂 Nem szándékosan válogattam így. Felőlem a párom azt néz amit akar, ahogy én is:) ( engem sem érdekel a foci). Az egyetlen sport amit nézni szerettem amíg volt tévénk és oda tévedtem, az a jégkorcsolya volt, de azt sem nézem mióta már 12 éve nincs tévénk itthon.
jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
68%
19 éves koromig aktívan fociztam szerződéses félprofiként, de túloznék ha azt mondanám, hogy egész életemben 3 meccset végignéztem a tévében. Élőben is összesen 2 db NB1 meccset láttam.
jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem ritka az a pasi aki nem szereti a focit...sőt.
jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
70%
Vicces, de engem is taszítanak a folytonos meccsnézők, focirajongók, egyáltalán nem férfiatlan ha valaki nem nézi.
jún. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
69%
Páromat (F) egyáltalán nem érdekli a foci (engem meg igen), semmi férfiatlan vagy antiszoc nincs benne.
jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
21# Mert, minek nevezzük akkor őket? Rózsafüzérnek?
jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#29

Szerintem arra gondolt hogy semmi értelme az ilyen általánosító kérdéseknek, nincs olyan általános vélemény ami “a nők” 100%-ra igaz.

jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!