Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők focit nem kedvelő férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők focit nem kedvelő férfiakat azért nem ismernek mert azok valószínűleg férfiatlanok?

Figyelt kérdés

Rengeteg nő mondja hogy ők még focit nem kedvelő, néző férfivel sosem találkoztak.


Logikusan ennek az lehet oka hogy a focit nem kedvelő férfiak emberi kapcsolatokra alkalmatlanok, tehát ezért nem látta még őket nő?



jún. 19. 18:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%

Csak azért írok ide ffiként, hogy erősítsem a szabályt. Teljesen hidegen hagy a foci, egyáltalán nem érdekel, hogy a kék a zöld vagy a sárga rúgja-e be többszer a bőrt meg hogy hányszor esik el xy.


Kíváncsi vagyok én is a véleményekre :D

jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Az én párom se szereti és attól nem tartom férfiatlannak, sőt...
jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Az én párom sem foci rajongó. Sosem nézi, hidegen hagyja. Az sem zavarna ha nézné. Nekem mindegy. Én miatta nézném ha szeretné, de mivel nem nézi így én sem.
jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Én ismerek ilyen férfiakat, nálam plusz pont az ilyen
jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Több focit nem kedvelő férfit is ismerek és szerintem ennek semmi köze nincs a férfiassághoz. Én se szeretem, szóval nálam az egyáltalán nem hátrány, ha egy férfi nem néz sportot.
jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

# 4


nálad miért plusz pont?


Mert ritka és ezért egyedi, van egyénisége?

jún. 19. 18:59
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
Azért plusz pont mert volt foci rajongó párom és utáltam, hogy mindent a meccsek köré kell építeni..
jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

Én is ismerek egy csomó focit nem kedvelő férfit. A férjem is ilyen, meg a baráti köröm összes férfitagja, a testvérem, és mindegyikük nős, családos ember, ha valamelyiküket esetleg férfiatlannak is tartom, az nincs összefüggésben a foci (nem)szeretetével.

Amúgy nekem is inkább pluszpont, ha valaki nem szereti a focit. Ez viszont az én személyes terhem, nekem nagyon negatív tapasztalatom van a focirajongókkal. Bármi más sport követői és rajongói képesek kulturáltan viselkedni, sosem hallottam még olyat, hogy mondjuk a kosárlabda vagy a mittudomén, vízilabda bajnokság szurkolói kocsikat gyújtottak volna fel vagy egymásnak estek volna és késelnék az ellenfél szurkolóit, de a focistáknál valahogy ez az alap. Ott laktam egy időben a Fradi aréna mellett, minden egyes mérkőzésnél rendőrök és útlezárások és felvonuló, kántáló tömeg, hát könyörgöm, kit érdekel???? Ez csak egy játék, de úgy kezelik, mintha minimum múlna rajta valami. Pedig semmivel sem jelent többet, mint egy golf vagy egy sakkmérkőzés. Játéknak oké, persze, gyerekeknek meg profi sportolóknak oké, de hogy ekkora tömegek képesek vért követelve bosszút állni, ha valaki azt meri mondani, hogy egyik vagy másik csapat vagy játékos jobb, mint a másik... Hát számomra ez borzasztó primitív, bocsánat. Szóval aki ebből kimarad, az már előnyből indul :D

jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Ez komoly kérdés? Sok pasi nem szereti szerencsére...
jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem mentem volna hozzá a férjemhez, ha focit/forma1-et/boxot vagy hasonlókat nézett volna. Ki nem állhatom a folyamatos meccsnézőket.
jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!