Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők focit nem kedvelő férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők focit nem kedvelő férfiakat azért nem ismernek mert azok valószínűleg férfiatlanok?

Figyelt kérdés

Rengeteg nő mondja hogy ők még focit nem kedvelő, néző férfivel sosem találkoztak.


Logikusan ennek az lehet oka hogy a focit nem kedvelő férfiak emberi kapcsolatokra alkalmatlanok, tehát ezért nem látta még őket nő?



jún. 19. 18:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
Párom semmilyen sportot nem néz, és minden téren elég férfias, semmiféle összefüggés nincs a kettő között. Elég gyakran inkább a fanatikusokkal van gond, agresszívak, tesztoszteron túltengésesek. (Nem az ultrákra gondolok, csak az átlag meccsnézőre aki ordibál mint egy hülye, ha gól van, szabálytalanság, stb.)
jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
64%

Nem tekintem nemhez kötöttnek akármilyen sport iránti rajongást.


És találkoztam ilyen férfiakkal. Kezdetnek mondjuk apámat sem érdekelte soha semmilyen sport, de anyumat igen.

jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%
Én szinte csak ilyet ismerek. A legtöbb férfias.
jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
23%
Én sosem szerettem, de lehet van benne valami, mert lehet, hogy homoszexuális vagyok/lettem. 31f
jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%
Ettől nem lesz senki férfiatlan, ellenben nekem plusz pont, ha nem focirajongó, mert utálok minden ilyen típusú sportot és biztos nem akarnám az életem a meccsekhez igazítani. Sőt. Kicsit sem tudnék lelkesedni, ha ott kéne ülnöm és nézni egy meccset miközben mások meg ujjonganak meg üvöltöznek, ami kifejezetten taszít.
jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
74%
Elég sok férfit ismerek, akiket nem érdekel a foci. Ez nálam nagy előny.
jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
80%
Férfi vagyok én szoktam nézni, régen fociztam is de meccsre nem járok ki. Próbálom keresni a színvonalas meccseket, a magyar válogatottat szerintem csak egy mazochista hajlam miatt néztem meg most is. Semmi köze a férfiassághoz a tv elé bárki le tud ülni, szerencsére nekem is van ezer más elfoglaltságom amit szeretek ezenkívül.
jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
86%

Férfi vagyok és volt már barátnőm, ne érdekelte hogy foglalkozok e focival. Amúgy nem érdekel a foci.


Mikor még volt tankolás az F1 ben akkor azt néztem néha mert akkor még izgalmasabb volt de ennyi semmit nem nézek most.

jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
65%
Rendkívül férfias a kanapén sörrel a kezében fetrengő és ordibáló férfi. Libidó gyilkosnak viszont tökéletes.
jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

18, nincs tankolás a F1-ben? 😮


Úristen mikről maradtam le. Mondjuk kb 10 éve nem néztem.

jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!