Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mentális beteg, depressziós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális beteg, depressziós, nihilista nőkkel hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Akiket nem érdekel, hogy csóró vagyok és ronda.

jún. 19. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Hidd el, nem akarsz együtt lenni ilyennel


(mondom úgy, hogy én is ilyesmi vagyok, tehát nem fikázásból)

jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarnának még egy csóró, ronda lúzert púpnak a hátukra? Van elég bajuk.
jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak lelki problémáim és ha nagyon filozofikus kedvemben vagyok akkor végülis nihilista vagyok, vannak melankolikusabb időszakaim, de inkább az optimista nihilizmus áll közelebb hozzám, legalábbis erre törekszem. Leginkább sehol sem szoktam ismerkedni, ezen az oldalon voltak kisebb próbálkozásaim és az anonimitás miatt még ezt érzem a legkönnyebbnek, de egyben itt sem az, mert nehéz kilépni a komfortzónámból és nem is találok olyan személyt akivel vagy akiért ezt megtenném.

Azzal nem lenne gond hogy nem vagy jó anyagi helyzetben és nem vagy olyan attraktív, ezzel tudok azonosulni, bár ezt nagyon negatívan fejezed ki. Veled amiatt nem ismerkednék mert incelként azonosítod magad. Én egy rendes, kedves férfival szeretnék megismerkedni, nem olyannal aki ilyen mozgalmat követ.

jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy őket nem érdekli, hogy csóró vagy és ronda? Szerinted nekik nincs szemük, vagy nincs semmi eszük? Ki mondta neked ezt a hülyeséget?
jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
En pl a 3as valaszoloval ismerkednék, de nem azert, mert mentalis beteg, vagy nihilista, hanem mert első olvasatra jó az értékrendje. Akinek az a legfontosabb tulajdonsaga, hogy mentalis beteg, depis, ronda vagy csóró, es mast nem tud mobdani magáról, nem hiszem, hogy alkalmas emberi kapcsolatokra. Jo esetben ezeknél a tulajdonsagoknal jóval több egy ember
jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Tök normális és realista válaszokat írtak a fentebbi nők.


Ez az incel dolog nekem sem szimpatikus olyan kis iskolás nyafogásnak hat.


Én például a túlsúly miatt nem találok barátnőt de nem hibáztatom e miatt a világot, akarat gyenge vagyok és ülő munkát végzem. De próbálok keveset enni és ha van időm mozogni.

jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Noren1989 ***** válasza:
79%

Így részletekben bàrhol.


A nihilista megnyilvànulàsokhoz azért nem àrt, ha tudod hasznàlni a nem pàros szerveidet is.

jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
A legjobb oldalon jársz, kedves kérdező!
jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Én nihilista vagyok, de pozitív. Pont ezért kell a leghelyesebb pasi. Egyszer élek, akkor éljek jól.
jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
9# De nekünk nem kell nihilista nő. Ha jól nézek ki akkor már legyél te is normális
jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!