Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható, hogy a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, hogy a párom a kevés idejét is a fiával akarja tölteni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, kb. fél éve ismerkedünk. Van egy 7 éves fia. Az exével már a költözés fázisában vannak. Velem nagyon ritkán találkozik, akkor is pár órára (mivel több ideje nincs).

A gyerek vele alszik, őt most hétvégén is elvitte egész napos strandra, bicikliztek...stb.

Jogosan kérhetem számon, hogy amennyiben a gyerekre tud időt szakítani, úgy rám is szükséges lenne? Vagy el kell fogadnom, hogy a gyerekre mindig lesz idő, rám pedig csak néha.


jún. 18. 15:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
6-os, ugyanezt mondom én is, csak nekem nincs gyerekem. Ezért is nem jönnék soha össze gyerekes férfival. Ezt sokan degradálónak érzik, nem értik meg. Pedig egy gyerekes férfi/nö semmivel sem jobb vagy rosszabb egy gyerektelennél, csak más. Annyira más, hogy jelentösen megnehezíti egy a mindkét félnek megfelelö párkapcsolat fenntartását. Nem érdemes belekezdeni se, mert úgysem lesz jó vége. Tudom vannak kivételek, de én nem szeretnék kísérletezni. Itt van a kérdezö, mint ékes példája ennek a felállásnak.
jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

Mi az, hogy az "exével már a költözés fázisban vannak"?

Az teljesen normális, hogy a gyereke az első. Főleg akkor nehéz ezt egyeztetni, ha külön program van a gyerekkel és veled. De ha még be se mutatott a fiának, nincs közös program, stb, akkor ez nem egy olyan komoly kapcsolat (még), ahol beoszthatod az idejét. Viszont eldöntheted, hogy ez neked elég-e, vagy keresel jobbat.

jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, ez csak időpocsékolás. Gyerekessel kezdeni önsorsrontás.
jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadhatò, ezért kell független férfit keresni, nem olyat akinél te mindig csak 2. lehetsz.
jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%

2 gyerekem van, páromnak nincs. Mindig volt rá időm bőven, pedig egyedül voltam velük. Önállóságra szoktattam őket és nem körbeugráltam őket, nem lestem hogy minden kívánságot teljesítsek, magyarul nem vagyok ragacs szülő!

A 7 évessel együtt aludni meg...elég gáz. Kompenzál a válas miatt. Én biztos nem viselném!

jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedtem párszor kisgyerekes elvált apukával, megtanultam hogy soha többet!

Hétvégente megy a kölyökért, hozza viszi mindenhova és vele van! Rád nem lesz semmi ideje ezt felejtsd el!

jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%

Ide kívánkozik a másik szempont is: normálisabb elvált apuka nem csak hétvégén megy a "kölyökért", hanem vele lakik legalább a fele idejében, vagy akár teljesen, egyre gyakrabban.


Ebbe sokszor tényleg nem fér bele valami követelőző csaj, legfeljebb szexpartnernek, mert az alap, hogy az ilyen átmeneti nőket az ember a gyereke közelébe sem engedi.

Aztán ha eljött egy normális, teljes kapcsolat ideje, akkor lehet ismerkedni olyan helyes anyukákkal, akiknel akár még imponál is, hogy az ember nem lécelt le a saját gyerekétől.

jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak így nem lehet helyes anyukákkal ismerkedni, ha csak szexpartnernek tartja a nőjét. Nem rajta múlik, hogy átmeneti nő. A hapsi nem tartja semmire.
jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted melyik helyes anyuka fogadná el, ha komolyan gondolja, hogy néhanap pár órára megjelenik a fickó kefélni? Ebben csak azok a tündérkirálylány szindrómás nők hihetnek, akik szerint az, aki időnként átjár hozzájuk hancúrozmi, az ettől rögtön utomatikusan a "párjuk" lesz.

Nem igaz, hogy nem tartja semmire, pontosan látszik, hogy mire tartja valójában.

jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ezt irtam
jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!