Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható, hogy a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, hogy a párom a kevés idejét is a fiával akarja tölteni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, kb. fél éve ismerkedünk. Van egy 7 éves fia. Az exével már a költözés fázisában vannak. Velem nagyon ritkán találkozik, akkor is pár órára (mivel több ideje nincs).

A gyerek vele alszik, őt most hétvégén is elvitte egész napos strandra, bicikliztek...stb.

Jogosan kérhetem számon, hogy amennyiben a gyerekre tud időt szakítani, úgy rám is szükséges lenne? Vagy el kell fogadnom, hogy a gyerekre mindig lesz idő, rám pedig csak néha.


jún. 18. 15:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szükséges lenne, de ő nem szeretne.

Mindig hátra leszel sorolva.

jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Mégis mire számítottál, amikor kisgyerekes pasival kezdtél?
jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel 1 évig voltam, mindig ment a lányával ide oda.

Kocsikázni, moziba, kirándulni , nyaralni, stb.

A legutolsó csepp nálam a wellnesezésük volt, amikor bejelentette örömmel hogy mennek együtt.

Igazából szerintem ez teljesen normális hogy egy apa szereti a lányát, ennek így kell lennie.

De tudomásul vettem hogy én soha nem leszek fontos a számára, neki az egész élete a lánya körül forog.

Aranyos, szép dolog egy ilyen szoros kapcsolat.

De ebbe nő, társ, élettárs, szerelem nem fér bele.

Mivel mi sehova nem mentünk, program nulla volt , még egy autókázás sem fért bele, csakis kizárólag a szex, ezért szakítottam.

Remélem azóta talált másik szexpartnert, mert nekem azóta férjem van.

jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vagy prioritás és nem hinném hogy ez változni fog. Szerintem hallgass a megérzésedre.


36N

jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, a másik kérdésed kapcsán ( https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

már megkaptad a válaszokat, hogy ez a kapcsolat csak a te fejedben létezik, lépj tovább.

Nyilván nehéz elfogadni, hogy párhetente dug.áson kívül semmit nem akar tőled az a pasas, de a saját érdekedben ne itt pörögj rajta azzal, hogy más szemszögből írsz ki kérdéseket, mert a tényeken nem fog változtatni...Le kell zárnod ezt, és keresned egy független pasit!

jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is vannak gyerekeim, a barátnőmnek is. Teljesen egyértelmű, hogy amikor a gyerekeink velünk vannak (mindketten elváltunk), akkor sokszor a gyerek az első, de a hálószobába nem jönnek velünk.


Már leírtam ezerszer, de mindig rácsodálkoznak emberek: gyerekes gyerekessel álljon össze, gyerek nélküli gyerek nélkülivel.


Akinek nincs gyereke, az nem tudja, mit jelent szülőnek lenni. Azt hiszi tudja, de nem tudja.

jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadható, amennyiben a férfi nem keres társat. Ha viszont fél éve ismerkedik veled, akkor ez amit nyújt, édeskevés. Amennyiben valóban kapcsolatot keres veled, úgy természetesen számonkérhetö, mivel te férfit keresel magad mellé és nem egy apát, aki kizárólag a fiával foglalkozik.

Akárhány gyereke lenne, akkor is jogod van a vele való minöségi idöhöz. Ha ezt nem tudja/akarja nyújtani, akkor egyértelmüen lapát.

jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Váláskor hirtelen fontos nekik lesz a gyerek. Ez majd elmulik.
jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de addig itt hülyít egy nőt.

Amúgy meg szerintem tényleg igaz hogy nem a te ügyed, dolgod hogy neki gyereke van, ettől függetlenül neked szükséged van a normális egészséges kapcsolatra.

Ha ő nem tudja megadni, akkor ki kell dobni, mert csak szenvedsz.

Inkább tedd fel magadnak a kérdést:

Megfelel ő nekem? Boldoggá tesz? Elég jó vele a szex? Kimutatja hogy szeret?

Áldoz rám időt? Meg tud hívni egy randira (vacsi, mozi,strand , fagyi, cuki) stb?

Nézd a te szemszögedből, hogy neked megfelel e!

Ez pedig önbizalom kérdése.

jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a párod. És a nő, akivel együtt él, nem az exe. Te a szeretője vagy. Azért találkozztok kb. három hetente. (Tegnap írtad)
jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!