Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett szokás manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett szokás manapság bántani azokat a férfiakat akik nem tudnak vagy nem akarnak nőt szerezni?

Figyelt kérdés
Ilyan furcsa számomra hogy már viccelni sem szabad azzal ha valaki roma vagy ha valaki kövér, meleg stb stb de azok a férfiak akik nem tudnak nőt szerezni azt szanaszét oltják és dehumanizálják főleg nők.... Ezt miért csinálják? Manapság semmiféle empátia nincs az emberekben?
jún. 18. 13:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tipikus feminista aki senkinek nem kell aztán itt éli ki a férfi gyűlöletét ahelyett hogy lefogyna meg tenne valamit magáért, menj tüncikézni vissza 😘
jún. 18. 14:27
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez szerintem megint a paksi putris hülyegyerek, az femnácizik folyton, meg privátban állandóan verekedni hív 😁
jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező válasza:

"Te bolond vagy

Tipikus beteg agyú femináci, ha egyszer meglátnálak az utcán biztos hogy a beled is kitaposnám, reménykedj az alfa csávókkal ha mersz ne a gyengébekkel csicska g e ci"


Na, ezzel tényleg baj van.

jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Nos, kérdező, szerintem választ kaptál arra, hogy egyes férfiak mivel érdemlik ki, hogy bántsák és megvessék őket.
jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én még mindig nem olyan vagyok csupán megvédem a gyengébbeket de látom megy az áldozathibáztatás :) Semmi nem ok arra hogy bántsuk a másikat
jún. 18. 14:43
 16/19 A kérdező kommentje:
Érdekes ma már senkit nem szabad bántani kivéve ha férfi akkor mindig az a hibás :D vicces
jún. 18. 14:46
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A végén a fajtád mindig kimutatja a foga fehérjét, ahogy most is történt. Ennyit erről. Saját magatokat járatjátok le.
jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan képesek emberek másokat bántani akik nekik semmit nem ártottak? Ezt főleg nők követik el férfiak ellen..."

Ahhha... Szóval a fizikai bántalmazás, szexuális erőszak, szerelmi gyilkosságok nagy részét is nők követik el. Ohh, várjunk csak. Ja, nem.

Egy anonim, fórumon valami jöttment beszólogatása szerintem sehol sincs ahhoz, amikor valaki konkrétan a másik testi épségét fenyegeti. Az egyiket megoldod azzal, hogy kilépsz az ilyen fórumokról, és nem keresed direkt más platformokon sem az ilyesmi témákat. Senki nem fog veled foglalkozni nagy eséllyel. A másik ellen tehetsz biztonsági lépéseket, de még úgy sem garantált, hogy megúszod egy életen át. Sőt, kisebb esélyed van megúszni, mint nem. Ha a gyengéket védenéd, akkor aktívan megvetnéd az erőszakos férfiakat, megvédenéd a nőket, ha zaklatják őket az utcán, tömegközlekedésen, támogatnál ilyen témájú alapítványokat... stb. De te szerinted az a gyengébb, és a védenivaló, akinek megmondják, hogy tegyen magáért, mind külsőleg, mind belsőleg, ha tartalmas kapcsolatot akar, és ne a külvilágot hibáztassa... És félreértés ne essék, férfiak is lehetnek áldozatok, és a mentális egészségük valószínűleg még rosszabb állapotban van, mint a nőké, ami finoman szólva nem jó. De ezért nem egy névtelen fórumon kell panaszkodni, hanem rendszerbeli változásokat tenni. Csak nyilván az bonyolultabb, kevesebb ráhatása is van az egyénnek.

Ettől függetlenül az egyértelmű összeuszítása a nemeknek nem hogy nem segít, hanem hátrányos, és csak tovább fokozza a szakadékot. Elhiszem, hogy ez téged szórakoztat, mert unatkozol, de valójában hozzájárulsz a problémához, és közben próbálsz a megmentő szerepben tetszelegni (vagy csak simán trollkodsz). Akit komolyan érdekel a téma, és segíteni akar bármelyik nemnek, az nem így viselkedik.

jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem bántottam olyanokat, akik csak szimplán nem szerencsések párkeresés terén. De azért ne legyen már elvárva, hogy abajgassak vkit, aki emellett még bicskanyitogató stílusban is hazudozik a nőkről, hogy neki azért nincs még nője, mert a nők mind hipergámak meg felszínes k...k. Mert ált. azokat ekézik itt, nem azokat, akik úgy vannak vele, hogy "hát eddig sajnos nem sikerült, de nem adom fel".
jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!