Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett szokás manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett szokás manapság bántani azokat a férfiakat akik nem tudnak vagy nem akarnak nőt szerezni?

Figyelt kérdés
Ilyan furcsa számomra hogy már viccelni sem szabad azzal ha valaki roma vagy ha valaki kövér, meleg stb stb de azok a férfiak akik nem tudnak nőt szerezni azt szanaszét oltják és dehumanizálják főleg nők.... Ezt miért csinálják? Manapság semmiféle empátia nincs az emberekben?
jún. 18. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Nők... Aha. Incelke. Napi rinya 3. felvonás. A nők a rosszak, amiért képtelen vagy kapcsolatot kialakítani. Aha...
jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tapasztalom ezt a környezetemben egyáltalán. Itt a gyakorin meg csak azokat oltogatják akik idejönnek vergődni, hogy ők kövérek csúnyák de vékony jobbfajta nőt akarnak, az nem jut nekik, szemét nők.
jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Hidd el, senkit sem érdekel, ha szingli vagy.
jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen pontosan ezekre gondolok mint az egyes ... Incelez meg bánt minden férfit aki semmit nem ártott neki....

Egyébként én nem ilyen vagyok csak nem értem miért kell bántani másokat

Nehogy be akard nekem magyarázni hogy a férfiak tehetnek arról hogy ilyen bunkón viselkedtek emberekkel... Nekem a pofám leszakadna ha egy gyengébb embert bármivel bántani mernék

jún. 18. 13:23
 5/19 A kérdező kommentje:
Hogyan képesek emberek másokat bántani akik nekik semmit nem ártottak? Ezt főleg nők követik el férfiak ellen... Még ha le is nézek valakit akkor sem mondom a szemébe ez nagyon gáz
jún. 18. 13:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert furcsán néznek valakire ha nem nősült meg 30 évesen én tőlem is megkérdezik hogy mikor nősülök meg de közben meg a világ egyik legrondább embere vagyok.
jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Femnáci :D te vagy az, aki ellenséges. Na, ez a gáz. Te magad vagy a probléma forrása. Egyébként ellentétek csak ezen az oldalon vannak. Mert itt élik ki magukat azok, akik képtelenek magukért tenni valamit és várják azt a bizonyos galambot sütve. Ja, de még szeleteljék is fel.
jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

El sem olvastad a kérdésem.... Nem rólam van szó

Semmiféle ellenségesség nem volt bennem hanem én kértelek meg hogy ne bántsuk azt aki gyengébb te meg itt írhatsz hülyeségeket hogy a férfiak így úgy meg privátba fenyegetőzöl....

Szerintem aki 10-20 éve nem talál nőt pedig mindent emgtesz az nem a sült galambot várja de te biztos ezt is jobban tudod, tipikus rosszindulatú femináci

jún. 18. 14:22
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
A kérdezővel privátban folytatott beszélgetés alapján komoly pszichés gondok vannak.
jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A femináci rámírt hogy mindenről a férfiak tehetnek és a nők soha semmiért sem hibásak stb stb 😂 de egyetlen igazi érvet sem hallottunk csak megy a hazudozás meg a vetítés és férfi gyűlölet de nem is vártunk mást tőle
jún. 18. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!