Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közölnétek, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közölnétek, hogy van párotok?

Figyelt kérdés
Van egy srác, régen sokat jártam vele bulizni, néha máshová is, szóval én úgy gondoltam barátok vagyunk, mint barát szerettem. Sajnos benne több is kialakult, pontosan nem tudom mikor és hogy, mert nem mondta konkrétan, és nem is nagyon tett olyan dolgokat, amik erre utaltak volna, aztán egy buliban én félreérthetetlen helyzetbe kerültem egy másik sráccal, akkor ez a barátom eltűnt, sok évig nem is beszéltünk. Viszont azt tudta, hogy ezzel a sráccal nem maradtam együtt. Aztán nekem lett kapcsolatom, már évek óta tart. Most ez a régi barátom rámírt, beszélgetünk, én igazából örülök, mert kedvelem, de egy szóval se kérdezte, hogy van-e valakim. El is mentem már vele ide-oda, egyáltalán nem közeledett felém, dehát régen se mutatta ki mit érez, és félek hogy most sem csak baráti a közeledése, bár én ebben reménykedem, hisz nagyon régóta ismerem és sosem adtam semmi okot neki arra, hogy bármi többet gondoljon velem kapcsolatban. Remélem már elmúlt és ő is csak mint barát néz rám. Nade ezt nem tudom, és valahogy közölni szeretném vele, hogy van párom, de hogy..? Ha nem kerül szóba, akkor olyan furán hangzik, hogy megkérdezi hogy vagyok, én meg azt válaszolom van párom.. oké, azért nem így, de hogy? Ha elhív valahova kérdezzem meg nem gond-e ha jön a párom is..? Az egy másik kérdés, hogy szerintem ha kiderül, akkor el fog tűnni megint.. de nyilván jobb ha kiderül, mint hogy reménykedjen megint..
jún. 18. 13:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, könnyen bele tudod fűzni a mondanivalódba, hogy van párod.

Vagy ha felveti, hogy menjetek bulizni vagy valahova, akkor mondd, hogy Béla is szívesen jönne, reméled, nem gond.

jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem egyáltalán minek barátkozol olyan férfival, aki évekig feléd sem nézett, csak mert együtt látott egy férfival. Az ilyen nem a barátod!

A barátaimmal bármit meg tudok beszélni, ha te ennyire gyötrődsz azon, hogy hogyan mondd meg neki, hogy neked párkapcsolatod van, akkor ez nem barátság. Egyébként meg, ha én friss barátságot ápolok valakivel, ez a beszélgetés kb. az első adandó alkalommal magától feljön, ki hogyan él, kivel, van-e kapcsolata, mióta stb. Érdekes, te már többször találkoztál vele, de ez szóba sem került... és szerinted ez egy barátság, és tök rendben van, miközben a pasid otthon vár.

jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
Azért egyenesen nevetséges, hogy a többség azon agyal és azt javasolja, hogy valahogy fűzze bele a mondandójába. Mi a bajotok az egyenes, őszinte beszéddel? Ennyire nem lehet elcseszett a mai társadalom.
jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Megírod neki egy üzenetben, sms-ben amikor legközelebb elhív valahová.
jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Laylah ***** válasza:
73%
13.: csak annyi, hogy belefűzni könnyebb, mint nagy levegőt venni és elmondani hogy mi a szitu. Nem kell feszengeni, hogy vajon mit fog szólni a másik, a másik sem fogja kínosan érezni magát, hogy helyre lett rakva, főleg, ha alaptalan mondjuk az egész, na az mindkét félnek kínos. Ha csak megemlíted, az infó ugyanúgy átmegy, nem törik meg a beszélgetés íve, nem kínos senkinek sem.
jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a bajotok az egyenes, őszinte beszéddel?"

Nekem semmi, de nem kezdenék bele egy prédikációba a semmiből, hogy épp amúgy milyen párkapcsolatom van. Normális beszélgetésben sem tartok litániákat arról, hogy amúgy párkapcsolatom van. Ha épp úgy hozza a helyzet, a téma, akkor megemlítem, hogy amúgy Józsival is voltunk ott nemrég, vagy hasonló.

jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincsenek barátaid, vagy minek találkozgatsz egy ekkora lúzerrel?
jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem ezeket a taktikazasokat. Több mint valószínű hogy a srác megint többet akar, most mit kéne azon feszengenie a kérdezőnek hogy mit szól majd az egyenes beszedhez? Szerintem sokkal kínosabb ha belefuzi a beszédbe és látja ahogy leolvad a mosoly az arcáról. Vagy még kínosabb ha meghivatja a pasiját is és hallgatni kell a másik béna kifogasat.


Simán elmondanam neki hogy "figyelj, tudom hogy anno többet akartál tőlem, szeretném ha őszinte lennél hogy most is ez e a célod vagy csak barátkozni akarsz mert van párom szóval utóbbi nem opció"


Egyébként minek talalkozgatsz vele? Te mit szólnál ha a párod talalkozgatna egy csajjal aki anno össze akart vele jönni?

jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pasid mit szól hozzá, hogy olyan pasival találkozgatsz, aki a nyálát csorgatja utánad?
jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!