Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közölnétek, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közölnétek, hogy van párotok?

Figyelt kérdés
Van egy srác, régen sokat jártam vele bulizni, néha máshová is, szóval én úgy gondoltam barátok vagyunk, mint barát szerettem. Sajnos benne több is kialakult, pontosan nem tudom mikor és hogy, mert nem mondta konkrétan, és nem is nagyon tett olyan dolgokat, amik erre utaltak volna, aztán egy buliban én félreérthetetlen helyzetbe kerültem egy másik sráccal, akkor ez a barátom eltűnt, sok évig nem is beszéltünk. Viszont azt tudta, hogy ezzel a sráccal nem maradtam együtt. Aztán nekem lett kapcsolatom, már évek óta tart. Most ez a régi barátom rámírt, beszélgetünk, én igazából örülök, mert kedvelem, de egy szóval se kérdezte, hogy van-e valakim. El is mentem már vele ide-oda, egyáltalán nem közeledett felém, dehát régen se mutatta ki mit érez, és félek hogy most sem csak baráti a közeledése, bár én ebben reménykedem, hisz nagyon régóta ismerem és sosem adtam semmi okot neki arra, hogy bármi többet gondoljon velem kapcsolatban. Remélem már elmúlt és ő is csak mint barát néz rám. Nade ezt nem tudom, és valahogy közölni szeretném vele, hogy van párom, de hogy..? Ha nem kerül szóba, akkor olyan furán hangzik, hogy megkérdezi hogy vagyok, én meg azt válaszolom van párom.. oké, azért nem így, de hogy? Ha elhív valahova kérdezzem meg nem gond-e ha jön a párom is..? Az egy másik kérdés, hogy szerintem ha kiderül, akkor el fog tűnni megint.. de nyilván jobb ha kiderül, mint hogy reménykedjen megint..
jún. 18. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Pedig a legjobb megoldás az őszinteség
jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azt nem értem, miért nem nyomult rád, ha tényleg bejössz neki. Hogy lehet valaki ennyire töketlen? Mert ha én ennyit lógnék lánnyal közös buli meg programok meg minden és nem adok minimális jelzést, akkor az csakis azt jelentené hogy nem jön be mint nő.
jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát szerintem látta rajtam hogy nem akarok semmit, de mégis belém szeretett.. én erre gondolok de nem tudom .
jún. 18. 13:03
 4/19 A kérdező kommentje:
Most írtam le, hogy el akarom mondani, csak nem tudom hogy kéne. 1esnek írtam.
jún. 18. 13:04
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Már évekkel ezelőtt kiderült hogy ő nem barátkozni akar veled, ennek ellenére most megint eljárkálsz vele ide-oda, amit (csak zárójelben, halkan megjegyzem) nem tudom hogy és miért tolerál a párod. De amúgy egyszerű, legközelebb mondd meg neki hogy a pasid is jön a közös programra, akkor lekopik, többet nem látod és nem lesz ilyen gondod, azt garantálom.
jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért az durva, hogy egy egyszerű kérdésre se bírtok normális választ adni, a kérdezőt kell mindenképpen minél rosszabbnak feltüntetni😀😀 tudom hogy itt ez a módi, csak gondoltam hátha lesz egy normális válasz. Egyelőre nincs.
jún. 18. 13:33
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Normálisan elmondanám neki, hogy szeretném tudni hogyan közeledik felém mertha nem barátként akkor inkább fejezzük be ugyanis párom van akit szeretek, de amúgy se lenne esélye mert nem az esetem.
jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

A legegyszerűbb megoldás az őszinteség. Illetve ennek kéne lennie a legkönnyebbnek is, nem is értem, hogy másoknak miért okoz ilyen nehézséget ez. De akkor ha még mindig nem esett le a tantusz, leírom, hogy mit mondj.


"Szia,

Szeretnék valamit megbeszélni veled. A régi időkre emlékezve kicsit összezavarodtam és nem tudom, mi a szándékod a közeledéssel. Szeretném tisztázni, hogy mindketten tisztán lássunk és ne legyen félreértés. Esetleg te többet szeretnél tőlem, mint barátság? Mert ha igen, akkor nem adhatom azt meg neked, ugyanis van párom, akit szeretek."


Ugye, hogy nem is olyan nehéz?

jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem akarod így direktben megmondani neki, akkor beszélgetés közben "fűzd bele" valami sztoriba.


Mondjuk láttál egy jó filmet, mondod mennyire tetszett, nézze meg ő is, neked is a Béla (párod) ajántotta.

Vagy mondjuk úgy ennél egy fagyit, ismersz egy jó helyet, Bélával is sokat jártok oda stb.


Légy kreatív.

jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Laylah ***** válasza:
100%

Én is úgy csináltam mindig, mint a 9., belefűztem a mondandómba. Jaj, az az időpont pont nem jó, mert a pasimmal megyek x helyre. Próbáld ki y terméket, a pasimnak is bejött, hátha neked is jó lesz. Láttad már a z című filmet/sorozatot? Nekünk a pasimmal nagyon tetszett.

Nem kell beszédet tartani róla, elég csak utalni rá, a létezését megemlítve. A többit már a srác tudni fogja, hogy akar-e maradni vagy megint lelép.

jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!