Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimis korunkban fiúként a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis korunkban fiúként a barátnőnk mellet tényleg ilyen kisfiúknak néztünk ki?

Figyelt kérdés

Nézem mai gimis szerelmespárokat és döbbenetes, már-már komikus látvány hogy olyan mintha fiatal, kész nőkkel kis taknyos, nyikhaj kölykök járnának kézenfogva.


A mai gimis lányok lettek sokkal nőiesebbek vagy ez a jelenség mindig így volt, és gimis fiúk mindig kis taknyoknak látszottak?



jún. 16. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

A nők már korqvének.

A neten is volt vmi poszt hogy korábban hogy nézett ki egy 13 éves lány, meg ma hogy néz ki egy 13 éves lány.


Régen es most egy 12-14 éves

[link]

[link]


[link]

jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*jav koravének
jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
A mai fiúk is hasonlóak, már 13 évesen majomkodnak a béna kontyos, felnyírt frizurával. Tetkót is láttam már általános iskoláson.
jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Igen, a lányok korábban érnek, gyerekek közt fejlettebbnek néznek ki a lányok a fiúknál. Később ez kiegyenlítődik.
jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Semmi baj nincs a gimis srácokkal, korosztályuknak megfelelően néznek ki. Savanyú a szőlő, hogy nem veled vannak a kislányok?
jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem savanyú abszolút. 35 vagyok és eszembe sem jut kislányokra nézni, a valaha volt legfiatalabb barátnőm is csak két évvel volt fiatalabb nálam. Csak megjegyeztem, hogy szerintem a fiúk is korán kezdik az ilyesmit, a lányokhoz hasonlóan.

Harmadik voltam.

jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
A fiúk is koravének vagy 10 éve, nem tudom hol látsz ilyen párokat.
jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, nem égő. Valamikor, valahogyan mindent el kell kezdeni.
jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gabor49 ***** válasza:
100%
igen ez igy van egy mai 13 éves csajnak már nem kell egy 13 éves fiu
jún. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lányok picit előbb érnek, de az túlzás meg egykorú tinipárok esetén is, hogy a csaj kész nő, a fiú meg kisfiú. Azért sztem bőven tudja a legtöbb felnőtt férfi, hogy egy 14-15 éves lány az gyerekmódon néz ki, és a nőtől elég messze van még, csak meg kell ideologizálni, hogy áll a cerka.
jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!