Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Seggmegfogás. Érdemes felhábor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seggmegfogás. Érdemes felháborodnom?

Figyelt kérdés

A tegnap éjszaka volt az első alkalom 7 hónap után hogy külön mentünk bulizni.kb éjszaka 2-3 körül felhívott a barátom amikor én már otthon aludtam h megszegte az egyik kikötésemet h nincs "közeli nyomulós" tánc más csajokkal, és h közben meg is fogta a csaj seggét ,nemtudom h ezen érdemes-e nagyon felháborodni.Viszont legalább elmondta de nem biztos h ma józanul elmondaná hiszen a részeg ember könnyebben elmondja a dolgokat.Lányok mit tennétek?Fiúk mi a véleményetek?


L/16


2010. okt. 30. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor háborodj fel. Ha nem, akkor meg ne. Csak te tudod, hogy téged mi zavar.
2010. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valszeg a csaj ba is volt 1 pár löket..nem nagy cucc
2010. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából fel vagyok háborodva csak nem tudom h ebből érdemes-e nagy balhét csinálni vagy lépjek túl rajta.
2010. okt. 30. 14:17
 4/10 A kérdező kommentje:
hát itt nem a csaj a lényeg hanem a barátom :D valószinűleg nem is tudta h a barátomnak van barátnője.
2010. okt. 30. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Lépj túl.
2010. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
aszisszed ha midn2 be van tépve gondolnak erre??ez a buli lényege hogy mdienki szarrá sisza amgát emg nyomul midenki xD
2010. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te tod mi zavar téged
2010. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"A kérdező kommentje:

Igazából fel vagyok háborodva csak nem tudom h ebből érdemes-e nagy balhét csinálni vagy lépjek túl rajta."

2010. okt. 30. 14:43
 9/10 anonim ***** válasza:
gondold végig, neked mennyire számit, ha balhét csapsz, akk legközelebb talán nem csinálja. ha szó nélkül türöd, akkor valsz ugy érzi majd hogy végülis neked mindegy, és minden buliban ezt fogja csinálni.
2010. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez nekem nagyon piti ügy... mondj már egy olyan bulit ahol senki nem fogja meg a másik seggét, vagy az övét nem fogják meg? ebben a mai világban. ha ennyire nem bízol a párodban akkor nem értem miért vagytok együtt :S


a bizalom fő dolog a kapcsolatban.

2010. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!