Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-50 évesen hogy látjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50 évesen hogy látjátok, az egykor legjobb nők, legjobb pasik is megcsúnyulnak?

Figyelt kérdés

jún. 10. 08:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én 30-as női szemmel úgy látom, hogy lehet méltósággal megidősödni, és aki ápolt, akinek jó a kisugárzása, rendben van magával, az nem lesz számomra csúnya akkor sem, ha ráncosodik vagy megereszkedik egy kicsit a bőre, nem kifejezetten taszító.
jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, az emberek 99%-a megcsúnyuk.
jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*Megcsúnyul
jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Aki helyén van az életben, mentálisan rendben van, magánélete oké, sportol kiegyensúlyozott, ügyel a táplálkozásra, annak szerintem a 40-es évek bőven aranykor, és ez a kinézetükön is türöződik. Én próbálok adni magamra, sportolok, figyelek a kajára, és szerintem ez meg is látszik, de a magánéleti, lelki nehézségek azért látom, hogy kiütköznek a vonásaimon. Ez van, ritka, hogy minden összejöjjön.

F41

jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10-es ha nő vagy, akkor az nem csatamén, hanem csatakanca :D
jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
6-os! Te el vagy tévedve! Egy 41 éves még fiatal ember! Az öreg a 60-nál kezdődik, de még arra is lehetne olyanokat írni, amit erre a 41 évesre írtál, ha nincs elhízva, nem cigizik és sportol.
jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!