Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-50 évesen hogy látjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50 évesen hogy látjátok, az egykor legjobb nők, legjobb pasik is megcsúnyulnak?

Figyelt kérdés

jún. 10. 08:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Ennek a kérdésnek aztán van értelme.
jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy látom, hogy többségében azok nem, akiknek nem lett gyereke és sportolnak, adnak magukra, nem isznak-drogoznak folyamat meg ilyenek. Akik gyereket vállaltak, nem sportosak, azokon a kor is jobban meglátszik. De genetika függvénye is.
jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Még korábban
jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Az illető életformája ebben a korban már meglátszik, nyilván egy mozgásszegény életmód rossz táplálkozással, káros szenvedélyekkel megspékelve nem előnyös változásokat hoz az ember külsejében. De ha valaki ad magára, és itt elsősorban nem ruháról meg sminkről beszélünk, az lehet szép és igényes 40,50 pluszosan is. Aki meg a természetes öregedési folyamatot csúnyának látja, annak sajnos gond van a fejében.
jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Az én ismerőseim közül aki adott magára (volt rá igénye és vagy lehetősége) az gyerekkel, idősebben is teljesen rendben van, hacsak nem érte valami tragédia, az ugye kivédhetetlen.

Nem kell és nem is lehet fiatalnak látszani, sportos, jólápolt legyen.

jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Genetika!

Az egyik férfi, aki tetszik, 41 éves lesz. 2 gyerek, munkában túlhajszoltság, stressz, néha bringázgat, amikor ráér, de ez minden. Jó, nem cigizik, nem iszik. A táplálkozására nem ügyel különösebben, átlagos. Remekül néz ki még most is. Magas, vékony, picit izmos, világosbarna haj, ami nem őszül, nem ritkul, gyönyörű kék szemek, "szép" (az ő esetében nem tudok jobb kifejezést erre, a helyes nem jó) arc és bőr. Láttam róla 10 meg 15 éves fotókat is, ugyanilyen volt.

jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy ez tényleg genetika. Én 20 évesen is úgy néztem ki testre mint most 31 évesen. Genetikailag nem tudok pocakot ereszteni, nem tudok elhízni pl, akármennyit...szó szerint zabálok, marad a 78-84 közötti súlyom már 10 éve. Nem edzek, mondjuk az izomzatom is ugyanolyan mint 15 évesen, inkább vékonyabb vagyok, viszont apám full...fullfull alkoholista, de az arcán egy darab ránc sincs, inkább 40-nek néz ki, a valós kora 56. De amit nagyon bánok, hogy genetikailag sajnos nem rá ütöttem, mert neki 56 évesen is olyan dús és erős haja van, én meg kopaszodok, sőt, kopasz vagyok, és ez nagyon elvette az önbizalmam sajnos, plusz 10 évet rám pakol. :(

Meg apám 2 méter magas, én meg 170, nem tudom mitől, de szín szálkás izom, én meg ilyen tini testű maradtam. Az arcomat sem tőle örököltem, nekem nagyon megereszkedett arcom lett mára, tele ráncokkal.

Igazságtalannak érzem, hogy ő magába tol napi fél-1 liter vodkát már 30 éve, két doboz cigivel, neki van haja, neki sima az arca, én nem iszom, nem cigizek, nekem meg totál szar az arcom, hajam....😡🤬

jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én jobban nézek ki 40 évesen mint 15 évvel ezelőtt. Direkt visszanéztem a képeket, akkor is izmos voltam sőt akkor versenyeztem is a sportban, de most érettebb lett az izomzatom is, nincs olyan kölök képem. Bár így se hiszik el mennyi vagyok.
jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy azok akik adnak magukra fiatalon azok akármennyit öregszenek maximum megváltoznak de nem megcsúnyulás szintjén! Változik a stílusok esetleg de ugyanolyan jól nők vagy jó pasik maradnak, a saját korosztályukban természetesen.
jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Fene tudja. Én a korosztályomon belül szerintem jobban nézek ki, mint 20 évesen, mert a sporttal, mozgással töltött sok - sok idő ilyenkor már meglátszik, ahogyan az is, hogy nem cigiztem, nem piáltam, nem töltöttem a fél életemet a szoligép alatt és nem két méter vakolattal az arcomon indulok harcba nap - nap után.

Nem lettem leharcolt csatamén és ez is valami :))

egy későnegyvenes (← mondjuk ez szarul hangzik azért) nő

jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!