Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb és a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb és a legrosszabb tulajdonságod?

Figyelt kérdés
Ami segít és ami hátráltat a párkapcsolat fenntartásában vagy kialakításában.
máj. 29. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Legjobb: Mindig próbálok annak a kedvére tenni akit szeretek. Apró dolgokkal is. Pl ha olyan helyen járok akkor arra gondolok, hogy ő például innen minek örülne. Akár egy gyümölcs, akár egy kedvenc csoki stb.


Legrosszabb: Túl finom bolognait tudok készíteni így még a rossz dolgok után is ragaszkodnak hozzám az emberek.

máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban a külsőm segít és a mosolygós, kedves természetem. Ami hátráltat, az az, hogy nehezen bírom a kötöttségeket és emiatt jellemzően nem a megfelelő pasikkal akarok összejönni (mert aki tényleg jó társ lenne, attól elijedek).
máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Hátrány: van egy alapbetegségem, ami korlátoz a normális társas kapcsolatok kialakításában;

Előnye: megagigantikusan extrán introvertálttá váltam.

máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Legjobb: izmos testem van, van egy légypiszok a nevem előtt(Dr) mérnöki területen.

Legrosszabb: nem akarok rendes kapcsolatot, valószínűleg nem is lennék rá alkalmas.

máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Legjobb: könnyen alkalmazkodok, nagyon empatikus tudok lenni, közvetlen vagyok


Legrosszabb: nagyon könnyen dühbe jövök, de általában ez egy szaftos káronkodással el is múlik. Kissé rendetlen vagyok.


N

máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Legjobb: Alapvetően nagyon nyugodt természetem van, egyáltalán vagy alig lehet kihozni a sodromból, türelmes és kompromisszumképes vagyok. Nem vagyok egy túl sértődékeny fajta sem.


Legrosszabb: Több privát térre van szükségem egy kapcsolatban, nem szeretem és kifejezetten taszít is ha valaki annyira ragaszkodó hogy egész nap a nyakamba liheg, vagy túl sok időt tölt el velem. Hasonlóan vagyok a fizikai kontakttal és érintésekkel is, persze szeretem és igénylem is, de nagyon hamar átcsap ez nálam kellemetlenbe és túl soknak érzem.

máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Legjobb: hamar megnyílnak az emberek nekem


Legrosszabb: én viszont a teljes kiismerhetetlenség vagyok

máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Legrosszabb: nagyon kritikus és hisztis vagyok

Legjobb: nagyon ragaszkodó vagyok és hamar megbocsájtok

máj. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Legjobb: Hűséges vagyok és nagyvonalú

Legrosszabb: Ezt várom el a másik féltől is

máj. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A legrosszabb tulajdonságom, hogy nehezen kérek bocsánatot.

A legjobb talán az, hogy nagyon tudok szeretni és hűséges vagyok.

máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!